Wiadomości branżowe

ZyXEL wraz z Herkules Line wspiera technicznie XXIV Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

W dniach 4-6 października 2013 roku w Łodzi odbędzie się XXIV Międzynarodowy Festiwal Gier i Komiksów. To największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, na którą przyjeżdża kilka tysięcy uczestników z kraju i zagranicy. W tym roku jednym z współpartnerów technicznych wydarzenia jest ZyXEL Comunications, który wraz z pomocą Herkules Line zapewnia infrastrukturę sieciową.

Firma ZyXEL Communications to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Na potrzeby festiwalu udostępniła w pełni zarządzalne przełączniki: GS2200-24, XGS4528F, XGS4526, GS1910-24, XGS1910-24. Urządzenia te obsługują łączność zdalną oraz większe obciążenia generowane przy przesyłaniu dźwięku i wideo. ZyXEL zapewnia także punkty dostępowe – NWA3000-N – idealne rozwiązanie dla sieci o kluczowym znaczeniu. Na Festiwal sprzęt ZyXELa zintegrował Herkules Line, który jest jednym z partnerów producenta. Przygotowana infrastruktura sieciowa gwarantuje odwiedzającym bezproblemową rozrywkę internetową podczas turniejów, konkursów i innych atrakcji Festiwalu.

ZyXEL dla graczy komputerowych

Specjalnie dla graczy komputerowych, których oczekiwania dotyczące technologii sieciowych są szczególnie wysokie, ZyXEL przygotował wraz z firmą Herkules specjalną ofertę na wybrane urządzenia. Wszystkie zainteresowane osoby zaproszone są na stoisko ZyXELa, gdzie uzyskają niezbędne informacje na temat całej oferty oraz produktów w atrakcyjnych cenach. Urządzenia dedykowane graczom to:

  • NBG6503 – pierwszy na rynku router AC750, dzięki któremu możliwe jest jednoczesne korzystanie z szybkiego Internetu na laptopach, telefonach i tabletach w całym domu.
  • Dwuzakresowa karta USB WiFi NWD6605 to pierwszy na rynku adapter AC1200 z interfejsem USB 3.0. To idealne rozwiązanie do przesyłania strumieni danych HD, grania w sieci oraz wielokrotnego i jednoczesnego pobierania i udostępniania dużych plików.
  • PLA5205 oraz PLA5215 – pierwsze na rynku adaptery PLC w standardzie AV2, które wystarczy podłączyć do gniazdek, aby zamienić instalację elektryczną w sieć umożliwiającą szybki dostęp do Internetu.

Festiwalowe atrakcje

W programie XXIV MFKiG znajdzie się wiele atrakcji związanych z grami komputerowymi i komiksami: prezentacje sprzętu, konkursy i rozgrywki turniejowe, panele dyskusyjne, premiery nowych tytułów, giełda sprzętu i gier komputerowych, warsztaty z twórcami komiksów, ilustracji i gier, prezentacje projektu ?City Stories? (komiksy o tematyce ściśle związanej z Łodzią)oraz spotkania z polskimi rysownikami. Festiwal uzupełnią liczne specjalne strefy: oprócz targowej – dziecięca, Star Wars i Manga Corner. Oczekiwaną atrakcją jest jak zawsze cosplay, czyli konkurs na najlepsze przebranie za postać z komiksu, anime czy gry.

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy