technology

ZyXEL prezentuje swoje rozwiązania na RoadShow RRC

ZyXEL bierze udział w nowym RoadShow RRC i Avaya ? ?Nowa jakość komunikacji?, prezentując swoje kompleksowe rozwiązania z zakresu nowoczesnej infrastruktury komunikacyjnej. Bezpłatne szkolenia z rozwiązań IT dla resellerów odbędą się w sześciu miastach w najbliższych trzech tygodniach.

Firma ZyXEL przedstawi swoje kompleksowe rozwiązania na cyklu bezpłatnych szkoleń dla resellerów zatytułowanym ?Nowa jakość komunikacji ? RoadShow RRC, APC, ZyXEL?. Celem tych spotkań jest przedstawienie ofert partnerów RRC od strony możliwości i potencjału handlowego. ZyXEL przedstawi swoje nowoczesne podejście do technologii komunikacyjnej na prezentacji pt. ?Infrastruktura od A do Z?.

Na każdym szkoleniu ZyXEL przeprowadzi konkurs wiedzy o swoich produktach. Uczestnicy RoadShow będą mieli możliwość wygrania bezprzewodowych routerów domowych serii NBG.

RoadShow RRC rozpoczyna się 26. maja br. w Poznaniu, a kończy w Warszawie, 10. czerwca br. Pełen harmonogram jest następujący:

? 26 maja, Campanile, Poznań,
? 27 maja, Novotel Marina, Gdańsk,
? 1 czerwca, Campanile, Kraków,
? 2 czerwca, Campanile, Katowice,
? 9 czerwca, Campanile, Wrocław,
? 10 czerwca, Airport Hotel, Warszawa.

Więcej informacji o RoadShow RRC na stronie http://szkolenia.rrc.pl/?action=harmonogram&filtr=3.

Informacje o ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications powstała w 1989 r., a swoją siedzibę ma na Tajwanie. Jest wiodącym dostawcą kompletnych rozwiązań dostępu szerokopasmowego. Od czasów, gdy była jednym z pierwszych producentów modemów, przeszła wiele przekształceń zgodnie z potrzebami dynamicznie zmieniającej się branży sieciowej. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne.

Firma zatrudnia 3200 osób i ma dystrybutorów w 70 krajach, docierając do ponad 150 rynków regionalnych. W skład ZyXEL Communications wchodzą 32 spółki zależne i biura handlowe, a także dwa centra badawczo-rozwojowe na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.com.

http://media.neuron.pl/pr/162360/zyxel-prezentuje-swoje-rozwiazania-na-roadshow-rrc

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #celu   #cych   #cym   #digital signage   #ekranie   #enia   #gad   #jego   #jej   #mog   #nasz