Wiadomości branżowe

Zmień na żywo kolor swojego pomieszczenia z nową aplikacją ?Dulux Visualizer?

Marzysz o energetycznej, intensywnie pomarańczowej ścianie w salonie? A może myślisz o zmianie koloru sypialni na turkus, ale boisz się zaryzykować? Dzięki nowej, jako jedynej wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną, aplikacji ?Dulux Visualizer?, zobaczysz inne kolory na ścianach swojego pokoju.

?Dulux Visualizer? to nowa, unikalna aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której bez strachu wprowadzimy więcej koloru do naszych domów i mieszkań. Umożliwia zmienianie kolorów ścian na żywo oraz wyświetlanie ich na ekranie urządzenia. Zobaczysz, jak będzie wyglądał Twój nowy pokój bez konieczności malowania go! Co ważne, aplikacja nie zasłoni kolorem dekoracji takich jak ramki z zdjęciami czy obrazy, więc widok będzie bardzo realistyczny.

Za pomocą nowej aplikacji chcemy pomóc konsumentom w doborze nowego koloru do wnętrza. Wiemy, że często trudno odważyć się na dużą zmianę. Dulux, dzięki aplikacji, umożliwia eksperymentowanie zanim podejmiemy ostateczną decyzję. ? podkreśla Piotr Cywiński przedstawiciel marki Dulux.

Możliwości doboru koloru jest jeszcze więcej. Wystarczy otworzyć w aplikacji zdjęcie, które nas zainspirowało: wnętrze z magazynu wnętrzarskiego, fotografia z wakacji, a aplikacja dobierze adekwatny kolor farby Dulux i umieści go na wybranych ścianach. Analogicznie można dopasować kolor do kanapy lub zasłon, fotografując je.

Aplikacja daje sposobność do eksperymentowania z kolorami we wnętrzach bez ryzyka, że wybrany odcień okaże się fiaskiem. Wizualizacje można zapisywać jak również dzielić się nimi w internecie. A gdy będziemy gotowi do zmiany, aplikacja pokaże najbliższy sklep z farbami Dulux.

Dulux Visualizer dostępny jest na telefony i tablety z systemami iOS oraz Android.

Więcej informacji na:

www.duluxpolska.pl/LetsColourStudio/Visualizer/

https://www.youtube.com/watch?v=ORAMwEM8_5o

Zapraszamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi:

http://www.youtube.com/user/DuluxLetsColorPolska


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy