Wiadomości branżowe

Zestawy kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Zestawy kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D
Firma Samsung przygotowała niezwykłą propozycję dla wszystkich chcących rozbudować świat swojej domowej rozrywki – innowacyjne kino domowe zapewniające dźwięk przestrzenny w jakości HD, odtwarzanie filmów Blu-ray w formacie 3D oraz wbudowane aplikacje dające dostęp do treści z Internetu. Dzięki temu zestawy kina domowego Samsung dostarczą widzowi wrażeń porównywalnych z najlepszymi salami kinowymi. Najnowsze modele kina domowego Samsung (HT-F4200, HT-F4500 i HT-F4550) zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Czarna obudowa z klasycznymi akcentami cechuje się doskonałym wykończeniem detali i bardzo stylowym wyglądem, który z pewnością stanie się ozdobą każdego salonu.Nowy wymiar jakości dźwiękuSamsung HT-F4550, flagowy model serii, to 5.1-kanałowy zestaw kina domowego z odtwarzaczem Blu-Ray 3D oferujący dźwięk najwyższej jakości. Posiada cztery wysokie kolumny głośnikowe o zwartym, minimalistycznym wzornictwie, Wszystkie trzy zestawy kina wyposażono w Crystal Amplifier Plus, dzięki czemu  można wychwycić zarówno delikatne dźwięki, jak i z pełną mocą wsłuchiwać się np. w koncert rockowy.

Teaser

Firma Samsung przygotowała niezwykłą propozycję dla wszystkich chcących rozbudować świat swojej domowej rozrywki ? innowacyjne kino domowe zapewniające dźwięk przestrzenny w jakości HD, odtwarzanie filmów Blu-ray w formacie 3D oraz wbudowane aplikacje dające dostęp do treści z Internetu. Dzięki temu zestawy kina domowego Samsung dostarczą widzowi wrażeń porównywalnych z najlepszymi salami kinowymi.

Najnowsze modele kina domowego Samsung (HT-F4200, HT-F4500 i HT-F4550) zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Czarna obudowa z klasycznymi akcentami cechuje się doskonałym wykończeniem detali i bardzo stylowym wyglądem, który z pewnością stanie się ozdobą każdego salonu.

Nowy wymiar jakości dźwięku
Samsung HT-F4550, flagowy model serii, to 5.1-kanałowy zestaw kina domowego z odtwarzaczem Blu-Ray 3D oferujący dźwięk najwyższej jakości. Posiada cztery wysokie kolumny głośnikowe o zwartym, minimalistycznym wzornictwie, Wszystkie trzy zestawy kina wyposażono w Crystal Amplifier Plus, dzięki czemu  można wychwycić zarówno delikatne dźwięki, jak i z pełną mocą wsłuchiwać się np. w koncert rockowy. To innowacyjne rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając najczystszy możliwy dźwięk.

Wrażenie głębi i przestrzenności oglądanych filmów
Zestawy kina domowego Samsung HT-F4200, HT-F4500 i HT-F4550 zostały wyposażone w funkcję BD Wise Plus, która zapewnia optymalne ustawienia obrazu dla wszystkich urządzeń Samsung działających w ramach jednego systemu. Skalują obraz z DVD do Full HD 1080p, co dodatkowo zwiększa wrażenia i komfort oglądania.

Wbudowane funkcje społecznościowe
Zestawy kina domowego Samsung mają wbudowane funkcje społecznościowe umożliwiające łatwą komunikację, dostęp do materiałów video z internetu oraz przydatnych informacji ? dostępne jest aż 6 popularnych aplikacji: Accuweather, YouTube, Twitter, Flicker, Facebook i Flingo.

Odtwarzane formaty i łączność
Kina domowe Samsung są doskonałym uzupełnieniem najnowszych telewizorów firmy. Dzięki dźwiękowi najwyższej jakości oraz możliwości odtwarzania nośników optycznych,  i formatów 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video / DVD?R / DVD?RW czy też CD DA / CD-R / CD-RW, AVCHD, DIVX, DIVX HD, LPCM, AAC, MP3, MKV, WMA a także HD JPEG. Miłośników muzyki ucieszy na pewno możliwość odtwarzania formatu bezstratnej kompresji dźwięku FLAC.

A to już wiesz?  Sprzedaż Elvity zakończona

Zestawy kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D zostały wyposażone w optyczne wejście audio, umożliwiając wzmocnienie sygnału również z zewnętrznego źródła. Unikatowa funkcja TV Sound On pozwala na to by sygnał audio z telewizora rozbrzmiewał na głośnikach kina ? włączymy go w dowolnym momencie jednym przyciskiem na pilocie. Interfejs HDMI ARC (Audio Return Channel) sprawia, że jest to jeszcze prostsze, gdyż do przesyłania dźwięku w obu kierunkach wystarczy pojedynczy kabel HDMI.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • HT-F4200 ? 1099 PLN
  • HT-F4500 ?  1299 PLN
  • HT-F4550 ? 1699 PLN

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 238818" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy