Wiadomości branżowe

Zbigniew Bródka wybrał golarki Zelmer

Koniec plotek: Zbigniew Bródka, mistrz olimpijski, rozwiał wątpliwości dotyczące jego sportowych planów, które w ostatnich tygodniach pojawiły się w mediach. Pożegnanie z Bródką okazało się wstępem do inauguracji współpracy złotego panczenisty z marką Zelmer. Mistrz został ambasadorem golarek elektrycznych - jego wizerunek będzie widoczny w nowej kampanii

Koniec plotek: Zbigniew Bródka, mistrz olimpijski, rozwiał wątpliwości dotyczące jego sportowych planów, które w ostatnich tygodniach pojawiły się w mediach. Pożegnanie z Bródką okazało się wstępem do inauguracji współpracy złotego panczenisty z marką Zelmer. Mistrz został ambasadorem golarek elektrycznych – jego wizerunek będzie widoczny w nowej kampanii Gładki przejazd.

Bródka szybki i niezawodny, jak golarki elektryczne Zelmer

Zbigniew Bródka na co dzień jest zawodowym strażakiem pełniący służbę w PSP w Łowiczu. Jednak rzeszom kibiców, znany jest przede wszystkim jako wybitny panczenista, specjalizujący się w dystansie 1500 m. Pierwszy Polak, który wygrał klasyfikację generalną Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz zdobył mistrzostwo olimpijskie, podczas konferencji prasowej ugasił pożar, jaki wywołały pogłoski o rzekomym końcu kariery sportowej: Obecnie, wraz z całą drużyną, trenuję intensywnie w Berlinie, skąd 11 listopada lecimy do Japonii ? tam podczas Pucharu Świata w Obihiro mam zamiar po raz pierwszy w tym sezonie wystartować na moim ulubionym dystansie 1500 metrów. Następne kilka miesięcy do zgrupowania i kolejne przystanki Pucharu Świata. Sezon po Igrzyskach nigdy nie jest najłatwiejszy, ale na pewno chcę wykorzystać formę, którą już mam wypracowaną. ? powiedział Zbigniew Bródka. To jeszcze nie czas na koniec kariery, tym bardziej, że rozpoczynam współpracę z marką Zelmer, dzięki czemu wiele spraw będzie szło gładko. ? dodaje z uśmiechem olimpijczyk.

Golarki Zelmer to przede wszystkim szybkość i niezawodność. Te atrybuty postanowiliśmy podkreślić poprzez angaż znanej i powszechnie podziwianej osoby, ?na którą można liczyć?. ? mówi Rafał Rudziński, Członek Zarządu BSH Gospodarstwa Domowego. Najlepszym wyborem okazał się Zbigniew Bródka, który dzięki swoim sukcesom w łyżwiarstwie szybkim i szlachetnemu zawodowi nosi przydomek ?Najszybszy strażak świata?. Z kolei Zelmer produkuje urządzenia, którymi można się szybko i dokładnie ogolić. To jasne, że drogi Bródki oraz Zelmera musiały się przeciąć. Dodatkowo, nasza marka od lat jest kojarzona z humorystycznymi kampaniami reklamowymi, w których sprzęt poddawany jest testom na niezawodność. Zwracaliśmy się do Zbigniewa zachęceni jego stwierdzeniem, że ma dystans do swojego nazwiska. Cieszymy się, że przetestował nasz sprzęt i zdecydował się na współpracę. ? dodaje przedstawiciel marki Zelmer.

W ramach właśnie zainicjowanej współpracy z marką Zelmer, Zbigniew Bródka pojawi się w najnowszej kampanii golarek elektrycznych ? Gładki przejazd. Komunikacja będzie opierała się na formatach niestandardowych ? wizerunek olimpijczyka pojawi się na muralu w centrum Warszawy oraz w serii virali. Nie zabraknie również tradycyjnych kanałów takich jak prasa, internet oraz ciekawych ekspozycji POS. Do zakupu golarek Zelmer, także w ramach świątecznych prezentów, zachęcać będzie dodatkowa promocja ? do siedmiu modeli będzie dołączony podarunek w postaci poręcznej suszarki do włosów. Zestawy do nabycia już od 7 listopada do wyczerpania zapasów.

Rytuały golenia

Podczas konferencji nie zabrakło męskich rozmów o goleniu. Zbigniew Bródka przyznał, że ? chociaż teraz uwielbia gładkie powierzchnie, co tyczy się także twarzy ? kiedyś bardziej eksperymentował ze swoim zarostem. Poranne treningi to nie czas na długie sesje przed lustrem. Stawiam ? jak we wszystkim ? na szybkość i niezawodność. Gdy Zelmer zgłosił się do mnie z propozycją współpracy, najpierw przetestowałem produkty i moja skóra je polubiła. ? mówił panczenista.

Na co dzień olimpijczyk używa golarki foliowej ZSH23100, która posiada opatentowane noże sharp-edged blades o krawędziach ostrzonych laserowo z dokładnością do jednego nanometra. Precyzja golenia została wzmocniona poczwórnym systemem tnącym 4Blades.
Ta niezwykła kompozycja 3 bloków folii i zintegrowanego zespołu noży tnących sprawia, że czas golenia skraca się o 11%.

Zbigniew Bródka przetestował również golarkę głowicową ZSH 15900. Model wyposażony w system ostrzy Dual track blades, obejmuje większy obszar przycinania zarostu, dzięki czemu skraca czas golenia oraz zmniejsza ewentualne podrażnienia. Z kolei trójgłowicowy system tnący gwarantuje elastyczne dopasowanie do kształtu twarzy i szyi. Całość uzupełnia wyświetlacz LCD, na którym można sprawdzić wskaźnik naładowania golarki.

Więcej informacji na temat produktów, kampanii oraz współpracy Zbigniewa Bródki z marką Zelmer znajduje się na stronie www.golarki.zelmer.pl Natomiast film z przygotowania muralu z wizerunkiem olimpijczyka dostępny jest na fanpage?u Gładki Przejazd: www.facebook.com/gladkiprzejazd


dostarczył infoWire.pl

Źródło Zelmer. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy