Wiadomości branżowe

Twoje ulubione magazyny ? zawsze z Tobą i o każdej porze

Teaser

Nowoczesny tryb życia wymaga, aby być na bieżąco z codziennymi wydarzeniami, ale nie tylko? znajomość trendów w sztuce czy kulturze to wartość sama w sobie, a wielu z nas nie wyobraża już sobie dnia bez lektury magazynów opiniotwórczych czy poradnikowych. Potrzeba pochłaniania informacji jest u nas bardzo silna i stała, zmieniają się jednak sposoby dostępu do informacji. Co aktualnie dzieje się w świecie sztuki, show-biznesu czy w naszym mieście? Teraz wystarczy po prostu włączyć swój tablet, smartfon lub telewizor, gdzie w jednym miejscu mamy dostęp do wielu różnorodnych treści, często wzbogaconych o video czy muzykę.

Uwielbiasz czytać w drodze do biura? A może wolisz oddawać się lekturze ulubionych magazynów we własnym domu? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby robić to w wygodniejszy i bardziej atrakcyjny sposób. Mobilne aplikacje to brak dodatkowych kilogramów w naszej torbie, a także pozbycie się sterty zużytych magazynów na stoliku nocnym. Dlatego coraz więcej z nas poszukuje interesujących ich pozycji w świecie mobilnych aplikacji. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę? Na przykład na aplikację `MaleMena` – stworzoną dla `mężczyzn z klasą`. Wystarczy zainstalować ją na swoim smartfonie lub – od niedawna – włączyć telewizor Samsung Smart TV, usiąść wygodnie na kanapie a przegląd najważniejszych trendów ze świata kultury jest dla nas na wyciągnięcie ręki.

MaleMen to luksusowy magazyn skierowany do wyjątkowych i kreatywnych mężczyzn. Od niedawna dostępny jest w formie aplikacji ? zarówno na urządzenia mobilne (Samsung z systemem Android min. 4.0 i rozdzielczością ekranu min. 800 x 480), jak i na platformę Samsung Smart TV (telewizory z serii E i F). Wersja aplikacyjna ukazuje się zawsze dzień wcześniej niż wydanie papierowe. MaleMen jest wyznacznikiem trendów. Wyróżnia się ciekawą formą, interesującymi punktami widzenia, barwnym językiem i starannie dobranymi zdjęciami. Można w nim znaleźć wywiady z nieprzeciętnymi ludźmi, rozmowy z ekspertami oraz materiały m.in.: o fotografii, ekstremalnych sportach, podróżach, trendach w męskiej modzie, architekturze i nowych technologiach. MaleMana już teraz mamy zawsze przy sobie – w swojej komórce, tablecie lub telewizorze.

Czy to jedyna zaleta tej nietradycyjnej metody przeglądania prasy? Nie. Posiadacze telewizorów z dostępem do internetu mogą równocześnie odtwarzać ekskluzywne treści, np. relację z wernisażu w modnej galerii sztuki.

Każdy mężczyzna jest w głębi duszy małym chłopcem, a jak wiadomo chłopcy uwielbiają gadżety, kochają więc informacje o zabawkach technologicznych. Takiej wiedzy dostarczy im aplikacja ?Logo?. Znajdziemy w niej także porady modowe oraz informacje o tym, jak dbać o formę i sylwetkę. Dzięki dostępności aplikacji ?Logo? na Samsung Apps na urządzenia mobilne, porady dietetyka, które znajdują się w magazynie można mieć zawsze przy sobie, zwłaszcza kiedy trzeba robić zakupy, a z półek kuszą wysokokaloryczne produkty.

Nie tylko mężczyźni mogą na bieżąco śledzić najnowsze trendy, czy wydarzenia. Wielbicielki świata showbiznesu mogą bez obaw sięgnąć po ?Galę?. Rozmowy z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami, bieżące wydarzenia kulturalne czy porady kosmetyczne ? to tylko niektóre tematy, którymi możemy umilić sobie czas wolny.

Budowa domu, bądź remont mieszkania spędza Ci sen z powiek? Aplikacje ?Cztery Kąty? i ?Ładny Dom? będą idealnym poradnikiem, przyniosą inspiracje i ukojenie skołatanych nerwów. Na tabelecie, smartfonie czy telewizorze zyskujemy dostęp do zdjęć, video, porad i opinii. Jeżeli jesteśmy znudzeni wnętrzem swojego mieszkania, ale remont wydaje się być zbyt czasochłonny, z poradnikiem ?Czterech Kątów? można wybrać stylowe dodatki i dekoracje.

W zabieganym dniu powinniśmy odnaleźć czas na wiadomości z Polski i ze świata. Tych niezawodnie dostarczy nam ?Newsweek?. Dzięki współpracy Samsung i wydawnictwa można podziwiać pierwszy polski magazyn dostosowany do mobilnych aplikacji i dotykowych ekranów.

Wiadomości, moda, trendy i opinie ? wszystkie informacje zgromadzone w jednym miejscu, w Twoim telewizorze, tablecie czy smartfonie. Aplikacje to nie tylko wygodny dostęp do mediów. To także bogate źródło ekskluzywnych dodatków, często dostępnych wyłącznie dla mobilnych czytelników. W niektórych przypadkach korzystanie z aplikacji może być związane z obowiązkiem ponoszenia opłat.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy