Wiadomości branżowe

Trendhunter, Netia i rozmowy

Trendhunter, Netia i rozmowy
Rozwój technologii teleinformatycznych, powszechny dostęp do internetu oraz autonomizacja urządzeń i systemów stawiają przed biznesem nie tylko nowe wyzwania, ale także olbrzymie szanse. Podczas zbliżającego się kongresu Netii „Biznes to Rozmowy” swoją perspektywę w tej materii przedstawi Jeremy Gutsche, twórca i szef portalu Trendhunter.com.„Tworząc program kongresu

Teaser

Rozwój technologii teleinformatycznych, powszechny dostęp do internetu oraz autonomizacja urządzeń i systemów stawiają przed biznesem nie tylko nowe wyzwania, ale także olbrzymie szanse. Podczas zbliżającego się kongresu Netii ?Biznes to Rozmowy? swoją perspektywę w tej materii przedstawi Jeremy Gutsche, twórca i szef portalu Trendhunter.com.

?Tworząc program kongresu ?Biznes to Rozmowy?, stawiamy sobie za cel inspirowanie jego uczestników, pobudzanie innowacyjnego myślenia, a także odkrywania nowych możliwości zaspokajania potrzeb biznesowych. Jeremy Gutsche, tegoroczny gość kongresu, to guru trendów, tropiciel nowości, człowiek, który zaraża swoim entuzjazmem i daje impuls do zmian. Jesteśmy przekonani, że spotkanie z tą nietuzinkową postacią będzie niezapomnianym przeżyciem oraz źródłem wielu konstruktywnych refleksji ? ? mówi Mirosław Godlewski, prezes Netii.

Gutsche jest twórcą Trendhunter.com, który uznaje się za jeden z najbardziej wiarygodnych portali trendhuntingowych w środowisku strategów biznesowych, planistów, prognostyków, analityków i praktyków biznesu. Portal nadaje znaczenie wielu nowym kierunkom w dziedzinie marketingu, wzornictwa, mody czy technologii. Serwis dociera do 190 krajów i notuje miesięcznie 35 mln odsłon. Każdego dnia pojawia się na nim średnio ponad 160 trendów.

?Jeremy to jeden z najbardziej rozchwytywanych mówców na świecie ? występuje jako specjalista do spraw strategii marketingu i innowacji, zapraszają go do współpracy największe globalne korporacje. Gutsche ma wyjątkowe podejście do nowości w kontekście biznesowym, wynikające z doświadczenia korporacyjnego i znajomości Web 2.0. Taka wiedza, przekazywana w niezwykle dynamiczny i obrazowy sposób, inspiruje i daje narzędzia do generowania pomysłów pozwalających na osiąganie sukcesów w biznesie. ? uważa Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.

Piąty kongres Netii ?Biznes to Rozmowy? rozpocznie się 3 października br. i będzie poświęcony biznesowym możliwościom, jakie daje gwałtowny i zakrojony na szeroką skalę rozwój technologii związanych z Internetem, wideokomunikacją i internetem rzeczy.

?Na kongresie będziemy przybliżać tematykę, która jest obecnie najbardziej popularna: wszechobecność internetu, wideokomunikacja, która staje się coraz bardziej powszechna i coraz bardziej ułatwia prowadzenie biznesu oraz internet rzeczy, który jest nowym zjawiskiem, ale bardzo ciekawym i takim, które znacząco pomaga w rozwoju własnego biznesu.? – mówi Renata Filipek-Baryłowska, dyrektor komercyjny pionu klientów biznesowych w Netii.

A to już wiesz?  Samsung Food ShowCase ? potrójna oszczędność

 

Źródło videoPR.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy