Nawigacja Wiadomości branżowe

Telewizja Osobista Netii zdobyła kolejną nagrodę

Teaser

Telewizja Osobista? Netii otrzymała nagrodę jako Usługa Multimedialna Roku 2012 w konkursie ?Wirtualne Telefony?, organizowanym przez magazyn ?Mobile Internet?

Podczas uroczystej, XII Gali Mobile Internet, organizowanej przez magazyn nowoczesnych technologii ?Mobile Internet?, Telewizja Osobista? Netii otrzymała statuetkę ?Wirtualnego Telefonu 2012? jako ?Usługa Multimedialna Roku 2012?, która łączy świat telewizji i internetu. To już kolejna nagroda przyznana Telewizji Osobistej? Netii. 

Kapituła, w skład której weszli redaktorzy miesięcznika ?Mobile Internet?, nagrodziła statuetkami ?Wirtualnych Telefonów? producentów za spektakularne premiery produktowe i usługodawców za wybitne osiągnięcia w branży IT i telekomunikacyjnej. ?Wirtualne Telefony?, zwane Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji przyznane zostały łącznie w 27 kategoriach, a otrzymali je przedstawiciele firm i instytucji, których działalność w 2012 roku została szczególnie doceniona przez redakcję magazynu.

?Zrealizowaliśmy już ponad 800 tysięcy usług dostępu do internetu. W przypadku telewizji jesteśmy dopiero na początku tej drogi ale wierzymy, że w świadczeniu usług multimedialnych osiągniemy podobny sukces. Ta nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że objęliśmy słuszną drogę, rozszerzając naszą ofertę o Telewizję Osobistą.? ? powiedział Paweł Żytecki, Dyrektor ds. Produktów, Projektów, IC i Strategii Regulacyjnej odbierając nagrodę.

Telewizja Osobista? Netii, wraz z nowoczesnym dekoderem telewizji cyfrowej Netia Player, to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu klient sam decyduje co, kiedy, gdzie i na czym ogląda, korzystając z bogatej oferty filmów i seriali, cyfrowej telewizji, nieograniczonych zasobów internetu lub własnych multimediów. Jednym z kluczowych elementów Telewizji Osobistej Netii jest HBO GO – serwis wideo na żądanie z produkcjami HBO, dostępny na komputerach osobistych, tablatach i smartfonach. W Netii, która oferuje tę usługę jako pierwsza w Polsce, serwis HBO GO dostępny jest także na ekranie telewizora.

***

O Netii:

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

 

 

< 237317" >

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy