Wiadomości branżowe

Telefony satelitarne TS2 dla polskich dyplomatów

Firma TS2 wygrała przetarg na dostawę telefonów satelitarnych dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Urządzenia mają zapewnić łączność w sytuacjach kryzysowych i zostaną przekazane polskim ambasadom i konsulatom na całym świecie. Dyplomaci często przebywają w regionach, gdzie nie ma zasięgu tradycyjnej telefonii komórkowej. Teraz będą mogli korzystać z ogólnie dostępnych i bezpiecznych połączeń satelitarnych.

Telekomunikacja satelitarna to już standardowe zabezpieczenie każdej zagranicznej misji. Od lat używają jej amerykańscy i kanadyjscy dyplomaci. Teraz ich polscy koledzy mogą być w ciągłym kontakcie niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Wybrany w przetargu telefon iSatPhone Pro jest niezastąpiony w sytuacjach krytycznych zarówno na lądzie, pustyni, w górach, jak i na otwartym oceanie. Może pracować w temperaturze od -20 C do +55 C i jest odporny na wilgoć, wstrząsy oraz zabrudzenia.

iSatPhone Pro działa w sieci Inmarsat-4s – najnowszej generacji satelitów zapewniających komercyjne usługi komunikacji głosowej.

TS2 jest czołowym dostawcą rozwiązań telefonii satelitarnej w kraju i na świecie. Do najważniejszych odbiorców usług operatora należą: Departament Stanu USA, Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Handlu Międzynarodowego Kanady, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC) oraz Korpus Inżynieryjny Armii Stanów Zjednoczonych.

Dokumentacja i prezentacja telefonu satelitarnego iSatPhone Pro
http://www.ts2.pl/pl/IsatPhone-Pro

 

Źródło TS2 Technologie Satelitarne. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BGAN   #dla   #oraz   #tym