Wiadomości branżowe

Studenckie imprezy z Samsung Level Box

Rozpoczął się rok akademicki – to czas, w którym studenci wracają na zajęcia, a także do swoich znajomych z uczelni. Jednocześnie więc zaczął się sezon szalonych studenckich imprez, które słyną z wyśmienitej atmosfery oraz dobrej muzyki. Firma Samsung zna sposób na to aby jesienne wieczory w gronie przyjaciół i znajomych były jeszcze bardziej udane. Okres

Rozpoczął się rok akademicki ? to czas, w którym studenci wracają na zajęcia, a także do swoich znajomych z uczelni. Jednocześnie więc zaczął się sezon szalonych studenckich imprez, które słyną z wyśmienitej atmosfery oraz dobrej muzyki. Firma Samsung zna sposób na to aby jesienne wieczory w gronie przyjaciół i znajomych były jeszcze bardziej udane.

Okres studiów to nie tylko czas, kiedy zdobywamy wiedzę i rozwijamy cenne dla przyszłej kariery zawodowej kompetencje. To także niezwykle istotny w życiu każdego człowieka etap, gdy nawiązuje on wiele przyjaźni na całe życie i rozwija się towarzysko. Studenckie imprezy są fantastyczną okazją do poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim do rozerwania się po męczących zajęciach.

Uświetnieniem każdej zabawy jest muzyka. Można pokusić się nawet o stwierdzenie że bez muzyki żadna dobra impreza nie może się odbyć.  Niejeden student zgodziłby się jednak, że najlepsze imprezy to zazwyczaj te, które odbywają się w spontanicznych, zupełnie nieoczekiwanych okolicznościach. W takich warunkach ciężko jest zadbać o odpowiedni podkład muzyczny ? standardowe głośniki są duże i wymagają podłączenia do prądu, a dźwięk muzyki odtwarzanej z telefonu może tylko popsuć zabawę.

W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem są bezprzewodowe głośniki Samsung Level Box i Level Box mini. Dzięki wyjątkowo długiej żywotności baterii o pojemności 1600 mAh , pozwalają one cieszyć się ulubioną muzyką w najwyżej jakości, przez ponad 15 godzin na jednym ładowaniu. Dodatkowo, zastosowanie technologii Samsung SoundAlive zapewnia zbalansowany dźwięk, o niespotykanej dotychczas wyrazistości  i jeszcze większej głębi. Nie musimy się więc obawiać, że urządzenie o małych rozmiarach nie zagwarantuje dobrej jakości dźwięku.

Dodatkowo, głośników Samsung Level Box, nie trzeba podłączać do komputera ani innego źródła dźwięku. Wystarczy jedynie połączyć się z nimi poprzez smartfon lub tablet za pomocą Bluetooth?a lub systemu NFC. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć nieestetycznych zwojów kabli ciągnących się po podłodze, które uniemożliwiają swobodne poruszanie się i szaleństwa na parkiecie.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i atrakcyjnemu designowi, głośniki Samsung Level Box idealnie sprawdzą się również na imprezach odbywających się w niewielkich pomieszczeniach.  Dostępne w dwóch rozmiarach ? większym, mierzącym 16,4 cm oraz mniejszym 15,6 cm, a także w aż czterech wersjach kolorystycznych – czarnej, srebrnej, niebieskiej oraz czerwonej dodadzą uroku nawet najmniejszym pokojom w akademiku. Ponadto, gdy uczestnicy imprezy postanowią zmienić miejsce zabawy, wystarczy jedynie zapakować głośniki i ruszyć w drogę, bez tracenia czasu na odłączanie sprzętu i dźwiganie złożonej konstrukcji.

Rozpoczyna się więc nowa era studenckich imprez. Koniec z prowizorycznymi rozwiązaniami, jak plastikowe kubeczki zastępujące głośniki. Od teraz, gdziekolwiek nie zdecydujemy się na urządzenie zabawy, tam zawsze będzie towarzyszyć nam nasza ulubiona muzyka w najlepszej jakości brzmienia!


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy