Wiadomości branżowe

Socialite – sieć DS do pubów i barów

Firma Clear Channel poinformowała o rozszerzeniu zasięgu swojej sieci DS o nazwie Socialite na Londyn, Manchester, Liverpool, Birmingham oraz Leeds. Sieć jest pozycjonowana jako pierwsza

Firma Clear Channel poinformowała o rozszerzeniu zasięgu swojej sieci DS o nazwie Socialite na Londyn, Manchester, Liverpool, Birmingham oraz Leeds. Sieć jest pozycjonowana jako pierwsza ogólnokrajowa miejska sieć społeczna skierowana do młodych, zamożnych klientów barów i pubów w Wielkiej Brytanii.

Przy instalacji 180 wyświetlaczy Clear Channel współpracuje z firmami Revolution i Walkabout. Sieć obejmuje najlepsze lokale zlokalizowane w miastach z liczbą ludności powyżej 150 tysięcy. Według danych Clear Channel tygodniowa widownia Socialite to 650 tysięcy osób, średnio godzinę i 45 minut na osobę. Sieć wykorzystuje 40-calowe wyświetlacze LCD w trybie portretowym. Od momentu uruchomienia Socialite z możliwości reklamowych skorzystało kilka tak dużych firm, jak 20th Century Fox, Diageo, EMI, HTC czy British Sky Broadcasting.

Źródło: Digital Signage Universe

http://www.4press.pl/index.php?p=12231

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy