Wiadomości branżowe

Smart TV z aplikacją Cineman VOD ? Samsung zaprasza do promocji ?52 powody?

12 września rozpoczyna się ogólnopolska akcja „52 powody…” promująca najnowsze telewizory Samsung z platformą Smart TV. Kupując dowolny model telewizora Smart z serii F, otrzymamy dostęp do bazy ponad 600 hitów filmowych w aplikacji Cineman VOD. Będziemy mogli wybrać spośród nich aż 52 najlepsze tytuły do obejrzenia w ciągu roku. Aplikacja Cineman to prawdziwe kino w

Teaser

12 września rozpoczyna się ogólnopolska akcja ?52 powody?? promująca najnowsze telewizory Samsung z platformą Smart TV. Kupując dowolny model telewizora Smart z serii F, otrzymamy dostęp do bazy ponad 600 hitów filmowych w aplikacji Cineman VOD. Będziemy mogli wybrać spośród nich aż 52 najlepsze tytuły do obejrzenia w ciągu roku.

Aplikacja Cineman to prawdziwe kino w Twoim telewizorze, umożliwiające oglądanie filmów online w ramach usługi VOD.  W repertuarze jest prawie 600 filmów, a wśród nich najlepsze hollywoodzkie produkcje, hity z ostatnich lat i premiery filmowe, które często pojawiają się w aplikacji zaraz po premierze kinowej (na przykład Olimp w ogniu, Panaceum, Zmierzch. Przed świtem, Pokłosie, Niemożliwe, Intruz, czy Władza). Ponad 200 filmów dostępnych jest w jakości HD. Obecnie aplikacja Cineman VOD jest dostępna tylko na platformie Samsung Smart TV.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy w dniach od 12 września do 31 października 2013 roku kupić telewizor Samsung Smart TV objęty promocją ?52 powody?? oraz wypełnić formularz dostępny na dedykowanej stronie www.52.samsung.pl (wersja standard i mobile). Po weryfikacji otrzymamy kod do aplikacji, który należy aktywować do 30 grudnia 2013 roku. Aktywowanie kodu w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV pozwoli cieszyć się bezpłatną możliwością obejrzenia 52 filmowych hitów!

Promocji Samsung towarzyszy 15 sekundowy spot telewizyjny emitowany od czwartku do soboty w wybranych stacjach (TVN Mix Urban, TVP, Polsat, Discovery, At Media). Swoim zasięgiem kampania obejmie także internet: planowana jest m.in. kampania odsłonowa oraz kampania SEM. Komunikacja będzie widoczna również na stronie internetowej Samsung Polska oraz na oficjalnym profilu firmy na portalu Facebook. Wspierana będzie także silną komunikacją w punktach sprzedaży (ulotki, gazetki, billboardy, animacja na eksponowanych telewizorach, bannery w sklepach www., etc.)

Kod w aplikacji Cineman VOD dający dostęp do 52 premier będzie ważny rok od czasu aktywacji (maksymalnie do 31 grudnia 2014).

Kampanię internetową oraz spot telewizyjny przygotował Samsung Electronics Polska we współpracy z

agencją Cheil Germany Gmbh Sp. z o.o. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw, natomiast kampanię w mediach zaplanował i zrealizował dom mediowy Starcom.

 

Cineman Sp. z o.o.

Cineman Sp.z o. o. jest spółką córką Monolith Films, jednego z największych dystrybutorów filmowych w Polsce. Świadczy usługi ?wideo na żądanie? dla wiodących na polskim rynku kablowych i cyfrowych platform VOD oraz od 2007 roku prowadzi Kino Internetowe www.cineman.pl

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy