Wiadomości branżowe

Samsung wprowadza na rynek monitor SC770 Seria 7 z intuicyjnym, dotykowym ekranem

Monitor dotykowy SC770 Seria 7 zapewnia optymalną interaktywność i ergonomiczną stylistykę. To pierwszy ekran typu multi-touch w ofercie Samsung, zoptymalizowany pod kątem współpracy z systemem operacyjnym Windows 8. Dzięki 10-punktowej matrycy dotykowej nowy monitor zapewnia większy komfort użytkowania oraz niespotykaną dotąd, intuicyjną obsługę. Wraz z dynamicznym rozwojem rynku

Teaser

Monitor dotykowy SC770 Seria 7 zapewnia optymalną interaktywność i ergonomiczną stylistykę. To pierwszy ekran typu multi-touch w ofercie Samsung, zoptymalizowany pod kątem współpracy z systemem operacyjnym Windows 8. Dzięki 10-punktowej matrycy dotykowej nowy monitor zapewnia większy komfort użytkowania oraz niespotykaną dotąd, intuicyjną obsługę.

Wraz z dynamicznym rozwojem rynku urządzeń dotykowych użytkownicy oczekują większej wygody i kolejnych interaktywnych funkcji. Dzięki nowemu monitorowi dotykowemu Samsung Seria 7 użytkownicy odkryją nowe możliwości dotykowego sterowania oraz ulepszone funkcje multimedialne, zapewniające pełniejszą rozrywkę i doskonałą jakość obrazu ? powiedział Jung-Hwan Kim, wiceprezes działu Visual Display Business firmy Samsung Electronics.

Dotykowa obsługa modelu Samsung SC770 Seria 7 umożliwia korzystanie z aż 10 aktywnych punktów na ekranie, pozwalając na precyzyjne przesuwanie, obracanie i wybieranie na nim obiektów. Interakcja z ekranem dotykowym jest płynna i intuicyjna, nie wymaga stosowania dodatkowych kontrolerów. Zapewnia to maksymalną kontrolę i szybkość działania. Ponadto, dzięki powłoce Samsung Anti-Fingerprint na ekranie nie pozostają ślady dłoni i palców użytkownika.

Dedykowana technologia mocowania monitora pozwala dostosować nachylenie stojaka Sliding Tilt w zakresie 55 stopni. To rozwiązanie zapewnia lepszy kąt widzenia i wygodę dostępu, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka utrzymywania niewłaściwej postawy lub nadwyrężenia nadgarstka podczas pracy.

Monitor Samsung SC770 Seria 7 został wyposażony w wąską ramkę, gładki i prosty tył obudowy, a także wysokiej jakości metalową podstawę ? to wszystko składa się na niezrównaną ergonomię oraz prostotę i elegancję użytkowania w każdej przestrzeni, zarówno w domu jak i w biurze.

Wchodzący w skład najnowszej serii monitorów Samsung, model SC770 Seria 7 jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 2499 PLN.

Specyfikacja techniczna:

Samsung

LS24C770TS/EN

Ekran

Rozmiar

24″(16:9)

Typ

LED (szerokokątny)

Jasność

250cd/m2

Kontrast

Mega ? DCR (statyczny 3000:1)

Rozdzielczość

1920×1080

Czas reakcji

5ms (GTG)

Kąt widzenia

178°/178° (poziom/pion)

Wsparcie koloru

16.7M

Funkcje

Ekran dotykowy

10-punktowy dotykowy

Funkcje

MagicTune Touch, Samsung MagicBright, Eco Saving, Touch Calibration

Dodatkowe PC S/W

MagicTune Touch

Współpraca

Windows, Mac OS

Certyfikat

Windows 8

Złącza

HDMI

2 x HDMI

USB

1 x USB

Audio

1 x wyjście Audio

Głośniki

2 x głośniki 3W

Zasilanie

Zasilacz

AC100-240V (50/60Hz)

Zużycie energii

32W

Zużycie energii (DPMS)

0.3W (DPMS)

Zużycie energii (Stand-by)

0.3W (Stand-by)

Typ

Zasilacz zewnętrzny

Wzornictwo

Kolor

Black High Glossy/Metal Silver Stand

Typ podstawy

Sliding

Funkcje podstawy

Kąt nachylenia (5 ~ 55 stopni)

Wymiary

Wymiary z podstawą

562 x 374 x 192 mm (SxWxG)

Wymiary bez podstawy

562 x 332 x 50 mm (SxWxG)

Wymiary opakowania

632 x 234 x 449 mm (SxWxG)

Waga

Waga z podstawą

5.5 kg

Waga bez podstawy

5.1 kg

Waga w opakowaniu

7.2 kg

Akcesoria

Okablowanie

1 x HDMI, 1 x USB

Inne

Płyta instalacyjna, Quick Setup Guide, ściereczka do czyszczenia ekranu

 

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com 

< 241696" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy