Nawigacja Wiadomości branżowe

Samsung Smart TV LED serii F8000 ? najwyższa jakość, niezapomniane doznania

Samsung Smart TV LED serii F8000 ? najwyższa jakość, niezapomniane doznania
Samsung Smart TV LED serii F8000 to najbardziej zaawansowane telewizory na rynku i bezdyskusyjny lider w swojej klasie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom Samsung gwarantują rozrywkę w prawdziwie futurystycznym wydaniu. Jest to możliwe m.in. dzięki funkcji Intelligent Viewing, która zapewnia najwyższą jakość obrazu niezależnie od źródła jego przesyłania a także funkcji S Recommendation, która sama zaproponuje filmy i programy cieszące się największą popularnością wśród innych widzów. Wyjątkowy, udoskonalony panel użytkownika Smart Hub w połączeniu z możliwością sterowania telewizorem za pomocą głosu i gestów, zapewnia niespotykaną dotąd wygodę. Platforma Smart TV natomiast otwiera przed widzem dostęp do nieograniczonej ilości aplikacji, filmów i innych treści.Bezkonkurencyjna jakość obrazuInnowacyjna technologia Samsung Intelligent Viewing redukuje szumy, poprawia kolory, kontrast i ostrość obrazu. Dzięki niej wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się ich niezrównaną jakością, także w 3D. Technologie Micro Dimming Ultimate oraz Clear Motion Rate potęgują doznania, sprawiając, że oglądanie

Teaser

Samsung Smart TV LED serii F8000 to najbardziej zaawansowane telewizory na rynku i bezdyskusyjny lider w swojej klasie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom Samsung gwarantują rozrywkę w prawdziwie futurystycznym wydaniu. Jest to możliwe m.in. dzięki funkcji Intelligent Viewing, która zapewnia najwyższą jakość obrazu niezależnie od źródła jego przesyłania a także funkcji S Recommendation, która sama zaproponuje filmy i programy cieszące się największą popularnością wśród innych widzów. Wyjątkowy, udoskonalony panel użytkownika Smart Hub w połączeniu z możliwością sterowania telewizorem za pomocą głosu i gestów, zapewnia niespotykaną dotąd wygodę. Platforma Smart TV natomiast otwiera przed widzem dostęp do nieograniczonej ilości aplikacji, filmów i innych treści.

Bezkonkurencyjna jakość obrazu
Innowacyjna technologia Samsung Intelligent Viewing redukuje szumy, poprawia kolory, kontrast i ostrość obrazu. Dzięki niej wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się ich niezrównaną jakością, także w 3D. Technologie Micro Dimming Ultimate oraz Clear Motion Rate potęgują doznania, sprawiając, że oglądanie telewizji staje się ucztą dla oczu. Seria Samsung LED F8000 gwarantują porywającą jakość obrazu w jakości Full HD z efektami specjalnymi 3D, które zapewniają rozrywkę najbardziej zbliżoną do doznać kinowych. Co więcej, telewizory zostały wyposażone w zestaw dwóch par okularów 3D, potęgujących realistyczne wrażenia.

Za nagłośnienie odpowiedzialne są 4 wbudowane głośniki o łącznej mocy 40W: 2 głośniki niskotonowe o mocy 10W każdy i 2 głośniki średnio i wysokotonowe.

Intuicyjny wybór najpopularniejszych programów i filmów
Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub, zbudowany z czterech interaktywnych ekranów, poprowadzi użytkowników do treści multimedialnych, programów telewizyjnych, serwisów społecznościowych i aplikacji. Przewodnik Smart Hub zapewnia też dostęp do zakładki “Moje pliki”, w której znajdują się filmy, zdjęcia i muzyka przechowywane na domowym komputerze, dysku sieciowym, na smartfonach czy tabletach podłączonych do domowej sieci. Wygodne i intuicyjne poruszanie się po interfejsie Smart Hub zapewnia możliwość sterowania telewizorem za pomocą głosu i gestów.

A to już wiesz?  Nowoczesna technologia uczy historii

Ponadto, funkcja S Recommendation poleci programy i filmy, które cieszą się największą popularnością wśród innych widzów. Rekomendacje pojawią się na ekranie głównym od razu po uruchomieniu telewizora. Dzięki tej funkcji, użytkownicy zyskują prosty dostęp do setki kanałów telewizyjnych dostępnych za pośrednictwem telewizji kablowej czy satelitarnej, tysiąca filmów w serwisach VOD i miliardów w serwisie YouTube.

Steruj telewizorem za pomocą 200 komend głosowych, nowych gestów i intuicyjnego pilota
Dzięki wbudowanej kamerze i mikrofonom, funkcja Smart Interaction pozwala sterować telewizorem w sposób jeszcze bardziej intuicyjny. Telewizor Samsung Smart TV rozpoznaje już ponad 200 komend głosowych. Możemy polecić telewizorowi wyszukanie aktualnie dostępnych treści podając np. nazwisko aktora, tytuł filmu lub rodzaj gatunku filmowego ale też zmienić kanał mówiąc ?Kanał w górę?, ?Kanał w dół?. Na hasło ?Przeglądarka internetowa? otwiera przeglądarkę www, jeśli powiemy ?Nagraj?, nagra oglądany właśnie program TV. Na hasło ?Dzieci? wyświetli materiały dla najmłodszych. Ponadto, telewizorami serii F8000 można też sterować za pomocą gestów obydwu dłoni. Można powiększać zdjęcia, obracać je czy też zwiększyć głośność, zaciskając dłoń na poziomie ikony “+”.

Ponadto, telewizory serii F8000 zostały wyposażone w specjalnego, dotykowego pilota. Zamiast tradycyjnie wybierać kanał z długiej listy i tracić czas na szukanie, wystarczy wywołać klawiaturę ekranową i poruszając palcem po dotykowym gładziku na pilocie palcem wybrać kanał. Telewizor od razu przeniesie nas na właściwy program oszczędzając jednocześnie nasz czas i nerwy.

Optymalna oferta
Czterordzeniowy procesor, Clear Motion Rate na poziomie 1000 Hz, dwa tunery DVB-T/C/S2, pełny zestaw złącz do współpracy z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak kina domowe, odtwarzacze Blu-Ray, czy wbudowany moduł sieci bezprzewodowych powodują, że telewizory z serii F8000 to najbardziej zaawansowana oferta na rynku.

Dostępność i ceny
Serię F8000 tworzą telewizory z następującymi rozmiarami ekranów: 40″, 46″, 55″, 65″ i 75″.

A to już wiesz?  Cyberprzestępcy polują na małe i średnie firmy

Sugerowane ceny detaliczne:

  • UE75F8000 ? 35 999 PLN
  • UE55F8000 ? 12 299 PLN
  • UE46F8000 ?  8 899 PLN
  • UE40F8000 ?  6799 PLN

O Samsung Electronics Co, Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 240918" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy