Nawigacja Wiadomości branżowe

Samsung przedstawia ATIV Book 9 2014 Edition

Teaser

Najnowszy notebook z popularnej linii ATIVz systemem Windows to doskonałe parametry i pełen komfort mobilności.

Firma Samsung Electronics Co. Ltd. przedstawiła ATIV Book 9 2014 Edition, czyli najnowsze urządzenie z cieszącej się popularnością linii ATIV. Nowy notebook z systemem Windows kontynuuje dzieło rozpoczęte przez flagowy model Book 9, jest jednak jeszcze bardziej poręczny i funkcjonalny. Tak jak wcześniejsze urządzenia z serii ATIV, pozwala użytkownikowi w dowolnym miejscu korzystać z wszystkich funkcjonalności komputerów osobistych. Notebook przyciąga wzrok zachwycającą formą smukłej, lekkiej obudowy zapewniającej mobilność i wygodę. ATIV Book 9 2014 Edition to nie tylko atrakcyjna forma – urządzenie wyposażone jest w baterię o wydłużonej żywotności oraz duży ekran, co umożliwia użytkownikowi długą i wydajną pracę.

ATIV Book 9 2014 Edition charakteryzuje się niebanalnym, opływowym kształtem. Jego jednowarstwowa, metalowa obudowa jest cienka, wytrzymała i lekka, dzięki czemu podróżowanie z notebookiem nie jest uciążliwe. Ekran o przekątnej 15,6? wyświetla bardzo wyraźny obraz, który w porównaniu z poprzednią generacją Book 9 charakteryzują się jasnością większą o 20% i rozdzielczością wyższą o 125%. Szeroki kąt widzenia zapewnia widoczność w każdej pozycji ? z pewnością docenią to osoby, które potrzebują sprzętu do pracy w każdych warunkach. W ATIV Book 9 2014 Edition oprócz udoskonalonego ekranu, uwagę zwraca bateria o 14-godzinnej żywotności, pozwalająca pracować przez cały dzień bez konieczności podłączania zasilania. Nowa, ergonomiczna klawiatura z certyfikatem UL pozwala pracować jeszcze szybciej i wygodniej.

ATIV Book 9 2014 Edition wyposażono także w szereg funkcji, dzięki którym użytkownik może cieszyć się bardzo wysoką jakością dźwięku. Warto wśród nich wymienić zainstalowany SPlayer+ oraz autorski, bezstratny odtwarzacz audio współpracujący z chipem Wolfson DAC.

Urządzenie w kolorze Solid Black trafi do sklepów na całym świecie*

Najważniejsze parametry

Komponent

Parametr

ATIV Book 9 2014 Edition

Ekran

Rozmiar

15.6? FHD

Rozdzielczość

1920 x 1080

Dane techniczne

System operacyjny

Windows 8

Procesor

Core i5/i7 ULV

Karta graficzna

Intel HD Graphics 4400

Pamięć RAM

8 GB

Dysk twardy

Do 1024 GB SSD (Dual SSD)

Kamera

720p HD

Wymiary

Wymiary

374,3 x 249,9 mm

Waga

1,85 kg

Kolor

Solid Black

Gniazda WE/WY

Gniazda USB

2x USB 3.0, 1x USB 2.0, HDMI, mini VGA, RJ45 (z adapterem), SD, HP/Mic, zabezpieczenie Slim Security Lock

 

*Dostępność poszczególnych usług może się różnić w zależności od kraju.

*Wszelkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, cechy, specyfikacje oraz inne informacje o produktach ? m.in. dotyczące zalet, stylistyki, cen, komponentów, parametrów, dostępności i możliwości produktów ? mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, nie skutkując dalszymi zobowiązaniami.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy