Wiadomości branżowe

Samsung GALAXY S4 z wielkim hitem ? grą Need For Speed Most Wanted

Samsung Electronics informuje, że oczekiwany z niecierpliwością nowy flagowy smartfon GALAXY S4 zostanie wprowadzony na rynek równolegle ze specjalną wersją kultowej gry wyścigowej firmy EA: Need for Speed Most Wanted. Specjalna edycja aplikacji została zoptymalizowana pod kątem współpracy z urządzeniem mobilnym i zawiera w sobie specjalne elementy promujące markę Samsung. Grę będzie można

Teaser

Samsung Electronics informuje, że oczekiwany z niecierpliwością nowy flagowy smartfon GALAXY S4 zostanie wprowadzony na rynek równolegle ze specjalną wersją kultowej gry wyścigowej firmy EA: Need for Speed Most Wanted. Specjalna edycja aplikacji została zoptymalizowana pod kątem współpracy z urządzeniem mobilnym i zawiera w sobie specjalne elementy promujące markę Samsung. Grę będzie można pobrać z serwisu Samsung Games.

Samsung ustawicznie dąży do zapewnienia użytkownikom jak najwyższego komfortu korzystania z naszych urządzeń, a bogactwo dostarczanych treści leży u podstaw naszej wizji. Z dumą i radością prezentujemy wyjątkowe treści związane z marką Samsung w bijącej rekordy popularności grze komputerowej z oferty czołowego światowego wydawcy. Nawiązaliśmy współpracę partnerską również z innymi firmami, spełniając tym samym obietnicę otwierania się na różnorodne możliwości, z korzyścią dla naszych klientów – powiedział Lee Epting, wiceprezes działu Media Solution Center Europe w Samsung Electronics Europe.

Glenn Roland, wiceprezes spółki EA ds. nowych platform i współpracy z producentami sprzętu dodał: Wprowadzenie na rynek smartfonu GALAXY S4 firmy Samsung dostarczy graczom niezwykłych przeżyć. Przygotowana na jego premierę gra “Need for Speed Most Wanted” jest jedną z kilku gier EA, zoptymalizowaną specjalnie dla Samsung, która zawierać będzie treści związane z naszą marką.

W ramach współpracy partnerskiej Samsung i EA proponują pierwszym 100.000 nabywcom smartfonu GALAXY S4 w Europie możliwość pobrania aplikacji za darmo poprzez Samsung Hub.

Współpraca z EA jest tylko jednym z kilku przykładów porozumień z partnerami, którzy za pośrednictwem serwisu Samsung Hub będą dostarczać treści multimedialne już od 27 kwietnia 2013, czyli od daty europejskiej premiery GALAXY S4. Współpraca w zakresie tworzenia oferty gier komputerowych (gdzie głównymi partnerami Samsung są Gameloft i Glu), a także książek, produktów dziecięcych oraz produktów spożywczych podkreśla zaangażowanie marki Samsung w plan dostarczania klientom w całej Europie niezwykle zróżnicowanych i wartościowych treści.

Przygotowana specjalnie dla Samsung wersja gry Need for Speed Most Wanted będzie również obsługiwana przez model Samsung GALAXY Note II.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 239541" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy