Wiadomości branżowe

Samsung Enterprise Mobility Summit w Warszawie 10 kwietnia

10 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Samsung Enterprise Mobility Summit ? konferencja poświęcona wykorzystaniu potencjału biznesowego nowoczesnych technologii mobilnych. Wydarzenie organizowane jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z firmami Comarch, Cisco, EY oraz pod patronatem ?Rzeczpospolitej?, “Banku” i ?Harvard Business Review Polska?.

Wiele mówi się o tym, jak wiele firmy mogą zyskać dzięki wykorzystaniu technologii mobilnych ? czas pokazać jak wygląda praktyka. Dlatego podczas Samsung Enterprise Mobility Summit eksperci technologiczni, analitycy rynkowi oraz przedstawiciele najbardziej innowacyjnych firm, które wykonały już pierwszy krok, przedstawią swoje wizje mobilnego biznesu i podzielą się dotychczasowymi doświadczeniami w jego wdrażaniu ? mówi Radosław Miszkiel, Szef działu sprzedaży technologii mobilnych do biznesu w Samsung Electronics Polska.

Zaprezentowany zostanie szereg mobilnych rozwiązań pomagających zarówno zwiększać płynność i efektywność procesów biznesowych, jak też zapewnić konieczny poziom bezpieczeństwa czy skutecznie zarządzać firmowymi urządzeniami przenośnymi.

Ważnym elementem spotkania będzie dyskusja o zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownikom tabletów i smartfonów, na których przechowywane są istotne dane.

Aby zarejestrować się na konferencję, należy wejść na stronę www.sems.com.pl ? w przypadku wypełnienia ilości miejsc decyduje kolejność potwierdzonych rejestracji.

 

Termin: 10 kwietnia 2014 r.

Miejsce: Stadion Narodowy w Warszawie

Organizator: Samsung Electronics Polska

Partnerzy: Comarch, Raiffeisen, Cisco, EY

Patroni: ?Rzeczpospolita?, ?Bank?, ?Harvard Business Review Polska?

 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy