Wiadomości branżowe

Przystanek Samsung zawitał do Gdyni

Wiadomość do wszystkich, którzy wciąż wybierają się na wakacje - w sierpniu najgorętszym miejscem na polskim wybrzeżu będzie Trójmiasto! Nie ma na co czekać, pakujcie walizki, bierzcie kapelusze i kremy z filtrem i dołączajcie do nas na gdyńskiej plaży – czekamy z mnóstwem atrakcji i całym asortymentem najnowszych produktów Samsung. Gdynia to świetny

Wiadomość do wszystkich, którzy wciąż wybierają się na wakacje – w sierpniu najgorętszym miejscem na polskim wybrzeżu będzie Trójmiasto! Nie ma na co czekać, pakujcie walizki, bierzcie kapelusze i kremy z filtrem i dołączajcie do nas na gdyńskiej plaży ? czekamy z mnóstwem atrakcji i całym asortymentem najnowszych produktów Samsung.

Gdynia to świetny kierunek na spędzenie letniego urlopu. Oprócz wielu nadmorskich atrakcji,  ciekawych muzeów i pięknych widoków, jest to także miejsce o bogatym kalendarzu imprez i wydarzeń kulturalnych. Słowem ? każdy znajdzie tu coś dla siebie. Teraz, dzięki inicjatywie Samsung, w sierpniu Gdynia ma jeszcze więcej do zaoferowania.

W ubiegłym miesiącu Przystanek Samsung można było odwiedzać w Dębkach. Wszyscy, którzy wybrali się tam z odwiedzinami, przekonali się w jak miłej atmosferze można ciekawie spędzić z pozoru leniwe letnie południa oraz wieczory. Szczególną popularnością cieszyły się aktywności sportowe, w tym nasze zajęcia fitness i mecze siatkówki.

Ruszamy z przytupem. Podczas otwarcia Przystanku w Gdyni odbędzie się wyjątkowy pokaz mody znanej polskiej marki Femi Pleasure. Femi Pleasure tworzą dwie siostry ? Kamila i Anita, które połączyły swoją pasję do sportów ekstremalnych z modą i projektowaniem. Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu możemy dziś nosić ich wyjątkowe i piękne wzory, które idealnie wpisują się w wakacyjny klimat. Dziewczyny w swojej pracy wykorzystują najnowocześniejsze technologie, które pomagają im zorganizować napięty grafik. Pracy dziewczyn, ich inspiracjom i przyszłym planom można przyjrzeć się na blogu Pięknie Proste www.pieknieproste.pl Tam też przekonacie się, jak produkty Samsung sprawdzają się w aktywnym i szalonym życiu młodych kobiet.

Przystanek  warto jednak odwiedzić nie tylko podczas jego otwarcia. Na gości czeka cały szereg fantastycznych atrakcji w każdym tygodniu sierpnia. Przede wszystkim, codziennie do dyspozycji odwiedzających dostępny jest szeroki zasób najnowszych urządzeń Samsung. Gdzie indziej można tak swobodnie testować najnowocześniejsze smartfony, tablety, czy aparaty? W Przystanku znajduje się również telewizor Samsung UHD, na którym można oglądać wybrane w filmy w fantastycznej jakości. Oprócz tego, na gości codziennie czekają atrakcje takie jak wypożyczalnia rowerów, mecze siatkówki, ćwiczenia fitness, kącik mistrzów kodowania oraz miejsce zabaw dla dzieci.

Z myślą również o mieszkańcach Trójmiasta, największe atrakcje zaplanowane zostały na każdy weekend sierpnia. Dzięki temu, nawet ci, którzy w sierpniu zostali w pracy, będą mogli cieszyć się z udanych weekendów. Soboty i niedziele obejmują osobne atrakcje, inne w każdym tygodniu. Planowany jest między innymi weekend sportu, kiedy nasi trenerzy przeprowadzają dla Was zajęcia fitness z zumbą i cross fit, weekend modowy z pokazami, a także weekend fotograficzny, podczas którego odbędą się warsztaty z fotografami National Geographic.

Półmetek wakacji za nami, więc nie marnuj czasu! Zapraszamy do Przystanku Samsung w Gdyni, gdzie wykorzystasz swoje wakacje do potęgi piątej.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy