Wiadomości branżowe

Projektory i monitory NEC w kinach Marcus Theatres

Projektory i monitory NEC w kinach Marcus Theatres
Amerykański oddział NEC Display Solutions poinformował, że działająca od 75 lat sieć kin Marcus Theatres zainstaluje wielkoformatowe monitory NEC w lobby w swoich kinach. Ponadto

Amerykański oddział NEC Display Solutions poinformował, że działająca od 75 lat sieć kin Marcus Theatres zainstaluje wielkoformatowe monitory NEC w lobby w swoich kinach. Ponadto sieć wybrała projektory NEC do pełnej konwersji cyfrowej na prawie 700 ekranach, których jest właścicielem lub operatorem.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość pomocy w przystosowaniu kin do wyświetlania filmów 3D, jak również w cyfryzacji tych placówek ? powiedział Pierre Richer, prezes i dyrektor operacyjny NEC Display Solutions f America ? NEC jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania ? od zaawansowanych cyfrowych projektorów kinowych aż do wymagających, komercyjnych zastosowań Digital Signage.

Sieć Marcus Theatres zamówiła kompletną linię cyfrowych projektorów kinowych NEC ? modele NC1200, NC2000, NC3200S oraz NC3240S. W kinach znajdą się również wielkoformatowe monitory z uznanych serii E, V i P.

Źródło: Digital Signage Today

http://www.4press.pl/index.php?p=12242

A to już wiesz?  TS2 Technologie Satelitarne wprowadza na polski rynek ThurayaIP

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy