Nawigacja Wiadomości branżowe

Pierwszy Marketing Cloud 2013 już 28 maja

Pierwszy Marketing Cloud 2013 już 28 maja
Marketing Cloud 2013 to pierwsza w Polsce konferencja kompleksowo obrazująca jeden z najważniejszych  trendów technologicznych początku dekady: migrację do narzędzi w wirtualnej przestrzeni. Narzędzi, które  poprzez swoją mobilność i użyteczność są dostępne w każdym miejscu, w każdym czasie i z dowolnego urządzenia.  I dzięki temu doskonale odnajdują się w codziennej pracy MARKETERÓW, odpowiedzialnych za kreację, strategię i analizę efektywności kampanii. Spotkanie, które odbędzie się  28 maja w Warszawie pod banderą NoNoobs,  w całości oparte zostanie na praktycznych prelekcjach ukazujących realne korzyści  z wykorzystania nowego modelu rozwiązań i usług, które diametralnie zmieniają  środowisko i komfort pracy kreatywnych profesjonalistów na całym świecie. Szczególnie marketerów, bo to właśnie oni stają się jednym z głównych beneficjentów cloudowej rewolucji.  „Program Konferencji został stworzony tak, by pokazać,  że najistotniejsze obszary działań

Teaser

Marketing Cloud 2013 to pierwsza w Polsce konferencja kompleksowo obrazująca jeden z najważniejszych  trendów technologicznych początku dekady: migrację do narzędzi w wirtualnej przestrzeni. Narzędzi, które  poprzez swoją mobilność i użyteczność są dostępne w każdym miejscu, w każdym czasie i z dowolnego urządzenia.  I dzięki temu doskonale odnajdują się w codziennej pracy MARKETERÓW, odpowiedzialnych za kreację, strategię i analizę efektywności kampanii.

Spotkanie, które odbędzie się  28 maja w Warszawie pod banderą NoNoobs,  w całości oparte zostanie na praktycznych prelekcjach ukazujących realne korzyści  z wykorzystania nowego modelu rozwiązań i usług, które diametralnie zmieniają  środowisko i komfort pracy kreatywnych profesjonalistów na całym świecie. Szczególnie marketerów, bo to właśnie oni stają się jednym z głównych beneficjentów cloudowej rewolucji. 

?Program Konferencji został stworzony tak, by pokazać,  że najistotniejsze obszary działań operacyjnych w marketingu można swobodnie prowadzić z poziomu chmury:  targetowanie, analityka, raportowanie, badanie skuteczności, czyli  to wszystko co mieści się w katalogu potrzeb marketera ? mówi Dariusz Sokołowski, co-founder NoNoobs ? Marketing Cloud 2013 jest również pierwszą konferencją z cyklu jednodniowych spotkań, które wprowadzamy w tym roku dotyczących nowoczesnych technologii w służbie biznesu. Kolejne ogłosimy już wkrótce ? dodaje?

Pierwsza część spotkania to szerokie wprowadzeni do pojęcia Cloud Marektingu:  benefitów, zagrożeń, bezpieczeństwa, dostępności  –  wszystkich aspektów, które związane są z chmurą, będącą centrum sterowania w dziale marketingu. W tej materii swoim doświadczeniem  podzieli się Rafał Roszak, reprezentujący lidera cloudowych rozwiązań w Polsce: e24cloud.

Krzysztof Beling, brand Manager Frugo, przedstawi  opinię jak w jego codziennej pracy postrzegane są wirtualne rozwiązania i czy przejmą pełen pakiet zadań infrastruktury tradycyjnej. Z kolei Artur Banach, z NetSprint, przybliży możliwości, jakie dają wirtualne platformy reklamowe w tworzeniu skutecznej komunikacji marketingowej.  By jednak skutecznie pozyskiwać klientów, bazując na ich profilach konsumenckich, należy przestrzegać jasno sprecyzowanych aspektów prawnych dotyczących przetwarzania danych osobowych w przestrzeni wirtualnej. Tematykę tą zobrazuje mec. Dariusz Czuchaj, radca prawny CMS Cameron McKenna. Finał pierwszej części spotkania to wprowadzenie do szerokiego zagadnienia RTB omówionego podczas  sesji równoległych: Piotr Prajsnar  z Cloud Technologies wyjaśni jak właściwe targetowanie przekłada się na skuteczność kampanii reklamowej. I jak do klienta trafiać idealnie: celując prosto z chmury.

A to już wiesz?  I LOVE Green Cities - Zagłosuj na ulubione zielone miasto i wygraj wyjazd na World Expo 2010

Plan drugiej część Konferencji  to aż osiem  sesji równoległych, prowadzonych przez najlepszych eksperów z branży cloudowych rozwiązań,  podczas których zaserwowana zostanie solidna dawka praktycznej wiedzy z zakresu RTB, targetowania behavioralnego, analityki  i monitorowania kampanii oraz wykorzystani a technologii cloud w działaniach sprzedażowych. Mocnym punktem tej części będzie moduł  przedstawiający wirtualizację działań wobec procesu marketing automation, czyli jak dzięki narzędziom w chmurze uprościć życie marketera i uniezależnić powodzenie działań od czynnika ludzkiego.

Konferencja Marketing Cloud to unikatowe wydarzenie, dedykowane dyrektorom, kierownikom działów marketingu, project managerom, managerom ds. strategii i rozwoju, odpowiedzialnym za zarządzanie całością działań marketingowych, a także pojedynczymi projektami i produktami. Celem spotkani jest omówienie obszaru “cloud” z perspektywy osoby zarządzającej działem marketingu i dyrektora IT: kto odpowiada za przetwarzanie danych w chmurze, czyli wirtualnym obszarze pozwalającym na  budowanie wartości przedsiębiorstwa w procesach marketingowych Konsumenci zanurzyli się już w te chmury po uszy ? a czy marketerzy są gotowi przyjąć nowe zasady gry?

Partnerem Platynowym konferencji jest firma Adobe.

Konferencja Marketing Cloud
Organizator NoNoobs.pl

Program Konferencji:
http://www.marketingcloud.pl/program

Rejestracja na Konferencję
http://www.marketingcloud.pl/rejestracja-na-konferencje


 

NoNoobs.pl S.A. (www.nonoobs.pl)

NoNoobs S.A. to grupa doświadczonych organizatorów e-biznesowych imprez.

W 2008 r. przygotowaliśmy jedną z pierwszych konferencji na temat polskiego rynku e-commerce.

Konferencje NoNoobs w prawie każdym aspekcie związane są z tematyką internetu, mobile, czy gier.  

Przede wszystkim, wiemy jednak, jak przygotować programy wydarzeń z najlepszymi

merytorycznie treściami oraz wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Jesteśmy dumni z tego, że poziom imprez organizowanych przez NoNoobs stoi na najwyższym poziomie.

Do naszych najbardziej znanych produktów należą ? Game Industry Trends 2011/2012, Revenue Trends 2012/2013, Generation Mobile 2012/2013,  Social Enterprise 2012, Ecommerce Trends 2103

czy Game Based Learning 2013.  Zespół NoNoobs składa się z ludzi, którzy wiedzą kto jest kim w polskim internecie i rynku mobile.

A to już wiesz?  AT&T i Ericsson ogłaszają porozumienie dotyczące inteligentnych samochodów

< 241184" >

Źródło nonoobs.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy