Wiadomości branżowe

Panorama Firm ? od teraz nawigacja do każdej firmy

Firma Eniro Polska, właściciel lokalnej wyszukiwarki panoramafirm.pl, aplikacji mobilnych, wprowadza możliwość nawigowania do każdej firmy w Panoramie Firm lub dowolnie wybranego miejsca. Nawigacja Panorama Firm to bezpłatna aplikacja,

Firma Eniro Polska, właściciel lokalnej wyszukiwarki panoramafirm.pl, aplikacji mobilnych, wprowadza możliwość nawigowania do każdej firmy w Panoramie Firm lub dowolnie wybranego miejsca. Nawigacja Panorama Firm to bezpłatna aplikacja, działająca offline i w pełni zintegrowana z mobilną wersją wyszukiwarki. Produkt jest uzupełnieniem oferty Panoramy Firm w zakresie lokalnego wyszukiwania.

Nawigacja Panorama Firm jest dostępna zarówno dla systemu iOS jak i Android. Można ją pobrać za darmo z App Store lub Google Play. Mapy Polski, których dostawcą jest TomTom, są bezpłatne. Aplikacja umożliwia dokupienie map dla innych krajów. Po pobraniu i zainstalowaniu na urządzeniu mobilnym, nawigacja działa bez połączenia z Internetem. Z powodzeniem można z niej korzystać nawet w odległych zakątkach, do których nie dociera sieć.

Coraz więcej osób poszukuje informacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki nim łatwo możemy wyszukać potrzebne informacje, takie jak cel podróży, restaurację czy stację paliw, a także wyznaczyć trasę dojazdu.

“Uzupełnienie oferty Panoramy Firm o funkcjonalność nawigacyjną oznacza, że teraz użytkownik nie tylko odnajdzie lokalne informacje w wyszukiwarce czy w aplikacji mobilnej Panorama Firm, ale dodatkowo łatwo dotrze do celu. Jeśli zatem szukamy mechanika samochodowego w określonym miejscu, to wyszukujemy go w Panoramie Firm i automatycznie uzyskujemy możliwość wyznaczenia trasy do niego. Nawigacja Panorama Firm poprowadzi nas pod same drzwi “- wyjaśnia Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów i Usług.

“Wdrożenie nowej usługi to kontynuacja zmian w produkcie Panorama Firm, zapoczątkowanych w lutym tego roku. Wówczas zmieniony został wygląd wyszukiwarki panoramafirm.pl, wprowadzono technologię Responsive Web Design. Użytkownicy otrzymali również dostęp do widoku z ulicy w Warszawie, a dziś możemy korzystać z funkcjonalności nawigacji. Nasze działania podyktowane są oczekiwaniami odbiorców. Każda z wprowadzanych zmian to odpowiedź na potrzeby naszych użytkowników. Słuchamy ich uwag, czego efektem są coraz lepsze produkty i usługi “- dodaje Magdalena Wypychowicz.

Najważniejsze zalety Nawigacji Panorama Firm:

  • Samochodowa nawigacja GPS
  • Bezpłatna
  • Działa bez dostępu do Internetu
  • Mapy TomTom
  • Prowadzi do dowolnego miejsca w Polsce
  • Wyznacza trasę do każdej firmy w mobilnej Panoramie Firm
  • Polski lektor
  • Budynki 3D.

 

Mapa Polski jest bezpłatna, natomiast mapy innych krajów można dokupić bezpośrednio z poziomu aplikacji. Nawigacja została wdrożona w wyszukiwarkach lokalnych w całej grupie Eniro, czyli w Szwecji, Danii, Norwegii oraz w Polsce.

Nawigację Panorama Firm można pobrać bezpłatnie ze sklepów:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.panoramanav.android&hl=pl

IOS: https://itunes.apple.com/pl/app/panorama-firm-nawigacja/id838106359?mt=8

Źródło Eniro Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy