Nawigacja Wiadomości branżowe

Oglądaj Eurosport na żywo na platformie Samsung Smart TV

Aplikacja Eurosport Player umożliwia streaming relacji sportowych bezpośrednio na telewizorze. Jest to pierwsza na platformie Samsung Smart TV aplikacja z telewizyjnymi kanałami sportowymi. Wiodące ogólnoeuropejskie kanały, Eurosport i Eurosport 2 transmitują relacje na żywo z tak znanych imprez sportowych jak Tour de France, Puchar Narodów Afryki czy wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Każdego roku na obydwu kanałach

Teaser

Aplikacja Eurosport Player umożliwia streaming relacji sportowych bezpośrednio na telewizorze. Jest to pierwsza na platformie Samsung Smart TV aplikacja z telewizyjnymi kanałami sportowymi. Wiodące ogólnoeuropejskie kanały, Eurosport i Eurosport 2 transmitują relacje na żywo z tak znanych imprez sportowych jak Tour de France, Puchar Narodów Afryki czy wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Każdego roku na obydwu kanałach można obejrzeć ponad 5 000 godzin sportu na żywo.

Jest nam niezmiernie miło powitać Eurosport na platformie Samsung Smart TV. Nawiązanie współpracy ze stacją Eurosport jest wyrazem naszego dążenia do poszerzania grona kluczowych dostawców treści na platformie. Dzięki temu oferta dla naszych klientów nieustannie się powiększa i zapewnia zróżnicowane treści. Jesteśmy dumni z tego, że sport na żywo stanie się częścią naszej oferty programowej w całej Europie ? powiedział Lee Epting, wiceprezes działu Media Solution Centre Europe w Samsung Electronics Europe.

Aplikacja Eurosport Player umożliwia swobodny wybór wśród najbardziej interesujących imprez sportowych. W programie stacji znajdą się tak emocjonujące wydarzenia jak  transmisje z trzech turniejów wielkoszlemowych (US Open, Australian Open oraz Roland Garros), czy też Vuelta Espana, Giro d?Italia, Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce, piłkarskie Mistrzostwa Europy Kobiet UEFA 2013.

Już od wielu lat Eurosport oferuje innowacyjne rozwiązania programowe, dzięki czemu oglądanie sportu dostarcza kibicom wyjątkowych wrażeń. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli pokazywać nasze transmisje za pośrednictwem Samsung Smart TV. Ogromnie cieszy nas możliwość pokazywania sportu w sposób jeszcze bardziej dynamiczny i wciągający ? powiedział Arnaud Maillard, dyrektor ds. internetu i nowych mediów w stacji Eurosport.

Dostępność
Aplikację Eurosport Player można pobrać z Samsung TV Apps Store w 40 krajach Europy. Dostępnych jest 13 wersji językowych: polska, niemiecka, włoska, hiszpańska, niderlandzka, angielska, duńska, rumuńska, rosyjska, szwedzka, czeska, fińska oraz norweska. Z aplikacji można korzystać  w telewizorach Samsung Smart TV z  2011, 2012 oraz 2013 roku.

Grupa Eurosport
Grupa Eurosport to wiodący europejski koncern z branży transmisji sportowych. Eurosport, największy ogólnoeuropejski kanał telewizyjny, nadaje swój program w 20 językach i dociera do 131 milionów gospodarstw domowych w 54 krajach. Program stacji Eurosport nadawany jest także na równoległym kanale Eurosport HD, oferującym transmisje w wysokiej rozdzielczości. Eurosport 2 jest odbierany w 63 milionach gospodarstw domowych, w 18 językach i w 51 krajach. W sierpniu 2009 roku uruchomiono kanał Eurosport 2 HD. Z kolei Eurosport-Asia-Pacific trafia do 17 krajów z regionu ? nadawanie jego wersji HD rozpoczęto we wrześniu 2011. Eurosportnews to kanał oferujący wiadomości sportowe transmitowane na cały świat. Eurosport.com, najpopularniejszy europejski portal sportowy, ma blisko 23 miliony jednostkowych użytkowników miesięcznie (comSource), korzystających z międzynarodowej sieci serwisów sportowych, oferowanych w 11 językach. Są wśród nich prowadzone wspólnie z Yahoo! serwisy w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Bezpłatne aplikacje Eurosport.com dostępne są w 10 językach. Eurosport Player, czyli oferowana przez Eurosport telewizja online, zapewnia transmisje na żywo oraz na żądanie, oglądane na komputerach w 53 krajach. Mobilna wersja aplikacji dostępna na telefony komórkowe, tablety i telewizory z dostępem do Internetu, trafia do 40 krajów. Eurosport Events to specjalistyczny dział zajmujący się organizacją i promocją międzynarodowych imprez sportowych. 

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy