Wiadomości branżowe

Odkodowany weekend HBO w Netii

W najbliższy weekend, 11 i 12 października, klienci Grupy Netia będą mogli skorzystać z tzw. okna otwartego kanału HBO, co będzie okazją do obejrzenia premierowego odcinka nowego serialu produkcji HBO – ?Wataha? oraz innych seriali i hitów filmowych.

Odkodowany weekend HBO w Netii to atrakcja m.in. dla tych, którzy czekają na premierę nowego, polskiego serialu produkcji HBO ? ?Wataha? (pierwszy odcinek wyemitowany zostanie właśnie 12 października), lub zastanawiają się nad zamówieniem dostępu do tego kanału i chcieliby sprawdzić jego ofertę. Otwarte okno HBO dostępne będzie przez dwa dni – na Netia Playerze na kanale 999 (HBO HD) oraz na dekoderze DialogMedia na kanale 600 (HBO SD) i 601 (HBO HD).

W ramach odkodowanego weekendu HBO, widzowie będą mogli obejrzeć m.in. nocny maraton serialu ?Detektyw? oraz premierę koprodukcji HBO Europe ? ?Pod Mocnym Aniołem?. Więcej informacji o ofercie programowej znaleźć można na stronie: http://www.hbo.pl/odkodowanyweekendhbo/

HBO w prezencie w Netii przez pół roku

Paczka kanałów HBO HD dostępna jest wraz z usługą Telewizji Osobistej Netii. W ramach aktualnie obowiązującej promocji, klienci, którzy zakupią Telewizję Osobistą wraz z internetem Netii, pakiet kanałów: HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD oraz dostęp do HBO GO otrzymają bez opłat na okres 6 miesięcy. Promocja ta dostępna jest w ramach nowej GigaOferty Netii. Po upływie pół roku, pakiet ten będzie kosztował tylko 25 zł miesięcznie.

W nowej ofercie Netii, pakiety telewizja + Internet, przy opcji Internet 50 Mb/s i minimalnym abonamencie TV, kosztują (w zależności od dostępnej technologii), już od 79,90 zł miesięcznie. W przypadku zakupu najszybszego dostępu do internetu FOTON 100, minimalna cena pakietu jest o 10 zł wyższa.

Telewizory Samsung Smart TV tańsze z internetem Netii

Klienci, którzy zdecydują się na zamówienie najnowszej jesiennej GigaOferty Netii, będą mogli skorzystać z jeszcze jednej promocji ? przy zakupie usług internetowych ze standardową umową na 24 miesiące, otrzymają dodatkowo rabat od dostawcy na wybrane telewizory Samsung Smart TV z najnowszej linii z 2014 roku. Będzie go można wykorzystać do 15 stycznia 2015, niezależnie od daty aktywacji usługi. Wysokość otrzymanego rabatu wyniesie od 300 do 600 zł, w zależności od wybranego modelu telewizora Samsung Smart TV. Więcej informacji o promocji, znaleźć można TUTAJ 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy