Wiadomości branżowe

Nowy Samsung ATIV One7 ?wciągająca rozrywka na komputerze all-in-one

Zaprojektowany od nowa Samsung ATIV One7 (2014 Edition) to uniwersalne centrum multimedialne dla całej rodziny FirmaSamsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała na CES w Las Vegas ATIV One7 2014 Edition, czyli komputer all-in-one, pod którego smukłą obudową kryje się fascynujący świat multimedialnej rozrywki. Najnowszy model z rodziny ATIV One jeszcze lepiej niż jego poprzednicy komunikuje się z urządzeniami

Teaser

Zaprojektowany od nowa Samsung ATIV One7 (2014 Edition) to uniwersalne centrum multimedialne dla całej rodziny

FirmaSamsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała na CES w Las Vegas ATIV One7 2014 Edition, czyli komputer all-in-one, pod którego smukłą obudową kryje się fascynujący świat multimedialnej rozrywki. Najnowszy model z rodziny ATIV One jeszcze lepiej niż jego poprzednicy komunikuje się z urządzeniami mobilnymi, sprawniej obsługuje aktualizacje i ma najwyższej klasy ekran Full HD, któremu towarzyszą doskonałej jakości głośniki i twardy dysk o większej pojemności.

ATIV One7 2014 Edition płynnie i bez trudu komunikuje się ze smartfonami GALAXY. Dzięki pamięci powiększonej do 1 TB, ATIV One7 2014 Edition pełni funkcję bezpiecznej chmury, w której użytkownicy mogą przechowywać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty, zawsze zachowując do nich nieograniczony dostęp za pośrednictwem aplikacji Samsung Link.

Bluetooth Music Play pozwala streamować muzyką ze smartfona i odtwarzać ją na dwóch głośnikach ATIV One7 o mocy 7 W, wyposażonych w moduł wysokotonowy. Wystarczy w tym celu połączyć urządzenia przez Bluetooth. Co ciekawe, sam komputer nie musi być w tym czasie włączony. Z wszystkich korzyści oferowanych przez SideSync możemy korzystać przez złącze USB lub za pomocą szybkiego i łatwego połączenia bezprzewodowego. ATIV One7 ma również funkcję zdalnego włączenia.

Nie zapomniano także o miłośnikach filmu ? piękny, 24-calowy ekran Full HD, w jaki wyposażono ATIV One7 2014 Edition zapewnia doskonały obraz, między innymi dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia i powłoce antyrefleksyjnej. Dźwięk z efektem surround zrealizowano w systemie Dolby Home Theater. Komputer można wykorzystać jako wielkoekranowy telewizor HDTV lub monitor z wejściem i wyjściem HDMI. 

Najważniejsze parametry

Komponent

Parametr

ATIV One7 (2014 Edition)

Ekran

Wielkość

24?(61cm) LED Full HD

*10-punktowy ekran dotykowy

Rozdzielczość

1920×1080, 16:9

kąt widzenia 178?, powłoka antyrefleksyjna

Dane techniczne

System operacyjny

Windows 8.1 (64bit)

Procesor

Intel Core i3/i5, 4. generacji

Karta graficzna

wbudowana

Pamięć RAM

8 GB

Dysk twardy

1TB HDD/ 128G SSD + 1TB HDD

Kamera

720p HD (1,0M)

Wymiary

Wymiary

szer/wys/gł: 575,4 X 345,4 X 26,6mm

(z podstawą: D168.4mm)

Waga

7,3 kg

Kolor

Biały

Gniazda WE/WY

Gniazda USB

2 x USB3.0, 2 x USB2.0, HDMI-in / out, RJ45, HP / Mic. Combo, 3-in-1,* HDTV

 

*Dostępność poszczególnych usług może się różnić w zależności od kraju.

*Wszelkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, cechy, specyfikacje oraz inne informacje o produktach ? m.in. dotyczące zalet, stylistyki, cen, komponentów, parametrów, dostępności i możliwości produktów ? mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, nie skutkując dalszymi zobowiązaniami.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy