Wiadomości branżowe

Nowoczesna technologia wspiera mamy

Dzień Matki to święto, o którym zawsze pamiętamy. To wyraz szacunku nie tylko dla każdej mamy z osobna, ale też dla sztuki życia, która łączy wychowywanie dzieci, życie rodzinne i pracę. Olbrzymie zaangażowanie matek dostrzegamy wszyscy – również producenci nowoczesnych technologii, którzy opracowują produkty z myślą o zapewnieniu kobietom więcej czasu dla siebie,

Dzień Matki to święto, o którym zawsze pamiętamy. To wyraz szacunku nie tylko dla każdej mamy z osobna, ale też dla sztuki życia, która łączy wychowywanie dzieci, życie rodzinne i pracę. Olbrzymie zaangażowanie matek dostrzegamy wszyscy ? również producenci nowoczesnych technologii, którzy opracowują produkty z myślą o zapewnieniu kobietom więcej czasu dla siebie, swoich pasji, przyjaciół czy dzieci.

Producenci elektroniki użytkowej, tacy jak Samsung tworzą już rozwiązania z jasno określonym celem ? odzyskać jak najwięcej czasu poświęcanego przez mamy na codziennie zajęcia. Kluczem do opracowania doskonałych produktów jest zrozumienie ich wielozadaniowości i codziennego trybu życia, który obejmuje najczęściej biuro i dom. Dlaczego będąc w pracy nie mogłyby włączyć prania przygotowanego przez ich mężów, siedząc za biurkiem? Czy koniecznie muszą tracić czas i energię na odkurzanie dywanów, za każdym razem gdy nakarmią podwieczorkiem dzieci, a ich mężów nie ma w domu?

Coraz większą popularnością wśród mam cieszą się produkty, usprawniające obowiązki domowe, które można rozpocząć będąc jeszcze w pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest pralka Samsung WF10H9600EW – wystarczy mieć dostęp do Internetu przez sieć Wi-Fi oraz tablet lub smartfon, a w krótkim czasie można uruchomić lub zatrzymać cykl prania a także monitorować jego postęp. Z myślą o potrzebach mam, ale również i ojców zajmujących się utrzymaniem porządku w domu, Samsung opracował kolejne innowacyjne urządzenie ? robota sprzątającego NaviBot Corner Clean. Robot może być tak zaprogramowany, aby tuż po wyjściu rodziców do pracy i dzieci do szkoły samodzielnie posprzątał mieszkanie, bez żadnego wysiłku czy działania ze strony użytkownika.

Co z przyjaźniami lub pasjami, które posiada każda mama? O tych elementach życia kobiet również nie zapomnieli inżynierowie. Tutaj z pomocą przychodzą smartfony oraz tablety, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie z przyjaciółkami, bez względu na to, co robią i gdzie są. Obecnie potrzebujemy jedynie smartfona, aby po chwili porozmawiać na żywo z dawno nie widzianą koleżanką, a także? uzyskać dostęp do tysięcy przepisów kulinarnych, zainspirować się nowym rodzajem ćwiczeń, a nawet utrzymać dobrą kondycję zdrowotną. Wystarczy np. Samsung GALAXY S5 i Gear Fit z aplikacją S Health, dzięki którym każda mama może zadbać o linię, a nawet podzielić się informacjami o swojej aktywności fizycznej z przyjaciółką.

Wielozadaniowość współczesnych mam można dostrzec nie tylko w aktywnym korzystaniu z nowoczesnej technologii – bardzo często to właśnie do nich należy ostateczna decyzja na temat zakupu danego sprzętu. W oparciu o tę wiedzę, powstawać będą coraz bardziej zaawansowane technologicznie produkty? jednocześnie intuicyjne w obsłudze oraz oferujące jasno określone korzyści, dzięki którym życie mam będzie łatwiejsze.


dostarczył: infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy