Nawigacja

Noc Muzeów z grą miejską Mio

Noc Muzeów z grą miejską Mio

Dla uczestników tegorocznej Nocy Muzeów firma Mio przygotowała grę miejską, w której do wygrania są dwie nawigacje Mio Spirit 685. W pobliżu dwóch wybranych muzeów zostaną ukryte pudełka zawierające specjalny kod. Zadaniem uczestników zabawy będzie odnalezienie pudełek i podanie właściwego kodu na facebookowej stronie firmy Mio. W odnalezieniu nagród pomogą podpowiedzi, których szukać należy na www.facebook.com/MioPolska.

Do gry może przyłączyć się każdy, kto w czasie trwania Nocy Muzeów będzie w Warszawie. Specjalnie oznaczone pudełka zostaną ukryte w pobliżu dwóch najchętniej odwiedzanych w stolicy muzeów w sobotę.

Pierwsze podpowiedzi, gdzie znajdują się pudełka, Mio opublikuje już w piątek 13 maja na swoim profilu na Facebooku (www.facebook.com/MioPolska). Kolejnych można się spodziewać w sobotę ? podczas trwania Nocy Muzeów. Uczestnicy, którzy najszybciej dotrą do ukrytych pudełek, wpisują na Facebooku umieszczone na nich kody. Do wygrania są dwie nawigacje z najnowszej gamy Mio: Mio Spirit 685, wyposażone m.in. TMC (system, który w czasie rzeczywistym informuje o korkach i utrudnieniach w ruchu), mapy całej Europy, przewodniki turystyczne a także możliwość bezpłatnej aktualizacji map przez dwa lata. Więcej szczegółów na temat zabawy na stronie www.facebook.com/MioPolska.

Mio Technology ? informacje

Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. Obecnie Mio Technology jest liderem sprzedaży urządzeń GPS w Polsce.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

**Wg danych z raportu GfK za 2010

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy