Nawigacja

Niezawodna nawigacja na wycieczkę. Nielimitowana ilości tras, ścieżek i waypointów.

Niezawodny kompan Codzienne treningi, wycieczki w nieznane czy uprawianie nietypowych sportów to aktywności, które wymagają zarówno sporo chęci, jak i dobrego sprzętu. Dzięki niemu pasje

Niezawodny kompan
Codzienne treningi, wycieczki w nieznane czy uprawianie nietypowych sportów to aktywności, które wymagają zarówno sporo chęci, jak i dobrego sprzętu. Dzięki niemu pasje te stają się przyjemniejsze, bezpieczniejsze i ciekawsze. Jednym z takich urządzeń jest TwoNav Sportiva II, łącząca między innymi funkcje nawigacji i wirtualnego trenera.

Trener na wyciągnięcie ręki
Nawigacja TwoNav Sportiva II, dystrybuowana przez firmę Rikaline, to urządzenie, które pomaga analizować wyniki i motywować do codziennych treningów. Dzięki niemu można korzystać z tzw. wirtualnego trenera, czyli programu umożliwiającego porównywanie sportowych wyników. Ustalenie maksymalnej i minimalnej wartości pulsu, odchylenia od trasy, dystansu czy różnicy wysokości pozwala zoptymalizować wysiłek i dostosować go do indywidualnych potrzeb. Urządzenie jest lekkie i poręczne, może także zostać zamontowane do roweru.

Wycieczka w nieznane
Nowa nawigacja została stworzona także z myślą o osobach, których pasją są wyprawy poza szlak. Ułatwia to intuicyjne oprogramowanie CompeGPS, które pozwala na korzystanie z map i programów komputerowych LAND/AIR. Dzięki niemu można na przykład analizować szlaki czy przygotowywać nawigację do wypraw. Jednocześnie użytkownicy mogą bezpłatnie korzystać z map TOPO Polski i świata, jak również z Open Street Maps przedstawiających najważniejsze miasta na całym świecie. Podczas wycieczek o bezpieczny powrót dba funkcja TrackBack, pokazująca optymalną drogę do punktu startu. Urządzenie jest dostosowane do dłuższych wypraw ? bateria działa nawet przez 15 godzin na jednorazowym ładowaniu. Użytkownik może przechowywać w pamięci urządzenia 4 GB danych, a także konwertować i przekazywać je innym.

Nietypowe sporty
TwoNav Sportiva II, sprawdza się także w sportach offroadowych z racji nielimitowanej ilości tras, ścieżek i waypointów. Urządzenie przystosowane jest do pracy w trudnych warunkach, dzięki zabezpieczeniom przed kurzem, wodą czy wstrząsami. Transreflektywny, 3?calowy wyświetlacz umożliwia korzystanie z urządzenia nawet w pełnym słońcu. Mapy 3D sprawiają, że nawigacja znajduje również zastosowanie w paralotniarstwie czy wspinaczkach górskich. Może także być używana w geocachingu, czyli grze polegającej na odnajdywaniu przedmiotów ukrytych w terenie za pomocą odbiornika GPS.

Specyfikacja techniczna:
?Wymiary? 58 x 105 x 23 mm
?Waga: 124 g. (włącznie z baterią)
?Certyfikat odporności IPX6
?3-calowy dotykowy transreflektywny wyświetlacz
o rozdzielczości 240×400 pikseli
?Kompas 3D oraz Barometr cyfrowy
?Chipset GPS MTK 3339
?4GB pamięci wewnętrznej Flash
oraz czytnik kart microSD do 32GB
?Port Mini USB 2.0
?Bateria 1100 mA/h Li-ion

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy