Wiadomości branżowe

Netia zaprasza na kolejne GigaPikniki

W najbliższy weekend (20 i 21 września) Netia zaprasza na kolejne rodzinne GigaPikniki GigaKablówki - imprezy dla całej rodziny, podczas których odbędą się m.in. spotkania z Wiktorem Niedzickim, autorem telewizyjnych programów o nauce. Tym razem pikniki odbędą się na Targówku oraz na Ursynowie w Warszawie. Netia zaprasza całe rodziny na kolejne GigaPikniki GigaKablówki. Już w

W najbliższy weekend (20 i 21 września) Netia zaprasza na kolejne rodzinne GigaPikniki GigaKablówki – imprezy dla całej rodziny, podczas których odbędą się m.in. spotkania z Wiktorem Niedzickim, autorem telewizyjnych programów o nauce. Tym razem pikniki odbędą się na Targówku oraz na Ursynowie w Warszawie.

Netia zaprasza całe rodziny na kolejne GigaPikniki GigaKablówki. Już w najbliższą sobotę na Targówku (Park Bródnowski) oraz w niedzielę na Ursynowie (obok Urzędu Dzielnicy), odbędą się rodzinne imprezy, których główną atrakcją będą spotkania z Wiktorem Niedzickim, znanym i lubianym autorem programów telewizyjnych o nauce (m.in. kultowe ?Laboratorium?), który przybliży najmłodszym zasady fizyki i zaprezentuje wiele GigaDoświadczeń.

Ponadto, GigaPikniki odwiedzą również bajkowe postaci znane z kanału MiniMini. Na dzieci czekać będzie także wiele innych atrakcji, takich jak m.in.: zabawne zdjęcia w fotobudce, spersonalizowane koszulki, malowanie buziek, wata cukrowa, gry i zabawy edukacyjne przy wykorzystaniu planszy memo, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, a także układanie klocków Jenga. W osobnej strefie gotowania, specjalnie do tego przeszkolony kucharz zachęci dzieci do wspólnej zabawy przy przygotowaniu i dekorowaniu prostych dań typu naleśniki i gofry, a w strefie sportowej dzieci będą mogły wypożyczyć sprzęt sportowy. Dla rodziców przygotowana będzie strefa odpoczynku na specjalnie w tym celu ustawionych relaksacyjnych leżakach.

Obie imprezy odbywać się będą w godzinach od 10:00 do 18:00.

W kolejny weekend (27-28 września), ramach cyklu eventów pod hasłem GigaPiknik Gigakablówki, Netia będzie również obecna w trakcie Festiwalu Nauki Młodego Człowieka na Politechnice Warszawskiej, gdzie razem z Wiktorem Niedzickim przeprowadzi różnego rodzaju eksperymenty fizyczne, które sprawią, ze dzieci zmienią swoje nastawienie do nudnych zajęć z fizyki.

GigaPikniki GigaKablówki są częścią kampanii promującej usługi Netii na sieci dawnego Aster, w tym internet (nawet do 300 Mb/s) w pakiecie z Telewizją Osobistą już za 39,90 zł miesięcznie. Więcej informacji o ofercie GigaKablówka znaleźć można na:

http://media.netia.pl/pr/286701/netia-z-niezwykle-atrakcyjna-oferta-na-sieci-dawnego-aster

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy