Wiadomości branżowe

NCR dodaje Texas Digital do swojego portfolio DS

Firma Radiant Systems, niedawno sama przejęta przez NCR, nabyła Texas Digital Systems, dostawcę rozwiązań DS, a także służących do potwierdzania zamówień. Umożliwiają one poprawę jakości, zwiększenie szybkości obsługi a także zwiększenie obrotów w punktach sprzedaży.

Digital signage to nowa szansa rozwoju dla Radiant Systems, a to przejęcie zwiększa naszą zdolność do przyspieszenia tego procesu. ? powiedział Andy Heyman, dyrektor operacyjny w Radiant Systems ? Integracja produktów Texas Digital z naszymi rozwiązaniami pozwoli na wzbogacenie oferty skierowanej do naszych klientów.

Z ponad 22 tysiącami instalacji w 22 krajach, Texas Digital oferuje rozwiązania, które mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków, np. w restauracjach czy na stadionach.

Produkty Radiant Systems i Texas Digital doskonale się wzajemnie uzupełniają, a obie firmy od lat są dla siebie mocnymi partnerami biznesowymi – powiedział Dennis Davidson, prezes i dyrektor operacyjny Texas Digital ? Nasze firmy są dobrze przystosowane do rynków, na których działają i jesteśmy zadowoleni, że staliśmy się częścią zespołu.

Źródło: Digital Signage Today

http://www.4press.pl/index.php?p=12230

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy