Nawigacja Wiadomości branżowe

Najważniejsze POI związane z Euro 2012 w Twojej nawigacji

Prezent dla użytkowników Mio.

Wszyscy fani piłki nożnej, którzy przygotowują się do podróży podczas EURO 2012, mogą liczyć na ciekawy dodatek do nawigacji Mio. Baza interesujących punktów (POI) została powiększona o ponad 1800 miejsc związanych z czerwcowym turniejem zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

Nie wiesz jak odnaleźć drogę na stadion w Kijowie, do strefy kibica we Wrocławiu, baru we Lwowie czy taniego noclegu w Gdańsku? Każdy sposób, który pomaga kierowcy na odnalezienie się w naszym krajowym drogowym labiryncie jest dobry. Na Ukrainie może być bezcenny. Wszystkie te i wiele innych miejsc związanych z Euro 2012 można odnaleźć korzystając z pakietu POI dla nawigacji Mio. W sumie to ponad 1800 punktów POI w 14 kategoriach, w tym m.in., stadiony, strefy kibica, noclegi oraz restauracje w kategoriach ekonomicznej, średniej i premium, atrakcje turystyczne, bary, kluby i dyskoteki.

?Baza punktów POI przygotowana z myślą o Euro, pozwala z wyprzedzeniem zorientować się, gdzie najlepiej jeść, spać i co zrobić z czasem, kiedy nie odbywa się żaden mecz, jednocześnie nie tracąc atmosfery turnieju. Takie rozwiązanie jest wygodne i na pewno usprawni podróż każdego kibica? ? mówi Tarik Hassan, CEE Marketing Manager MiTAC Europe, oddział w Polsce. 

Żeby zainstalować pakiet POI Euro 2012 użytkownik musi zarejestrować się w serwisie Mio Advantage korzystając z odpowiedniej zakładki na stronie www.mio.com/pl. Następnie należy podłączyć nawigację do komputera i pobrać bazę POI Euro2012. Bezpłatną bazę punktów POI, przygotowaną specjalnie na Euro2012, mogą pobrać użytkownicy, którzy kupią jedno z urządzeń z serii Mio Spirit w okresie od 15 maja do 30 czerwca b.r.

Więcej informacji na temat pakietu POI Euro 2012 znajduje się na stronie www.mio.com/pl

  

MiTAC International Corporation ? informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii ?chmury?. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl


Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy