Nawigacja Wiadomości branżowe

Na wiosnę Mio w atrakcyjnej cenie

Mio Techonology przygotowało na wiosnę atrakcyjne oferty dla kierowców. Osoby, które cenią zarówno elegancję, jak i praktyczność, mogą w salonach Vobis kupić nawigację Mio Spirit 487 w zestawie z ładowarką sieciową i stylowym, skórzanym etui. Cena zestawu to 499zł. Natomiast od początku kwietnia, w sklepie internetowym Mio, obowiązuje 30 proc. zniżka na zakup aktualizacji baz fotoradarów, dla wszystkich urządzeń z tą funkcją.

Mio Spirit 487 i zestaw akcesoriów

W promocyjnym pakiecie, do nawigacji Mio oferuje zestaw akcesoriów. Futerał daje pewność, że podczas transportu nie powstaną przypadkowe zniszczenia obudowy bądź ekranu nawigacji. Jego gustowne wykonanie sprawia także, że urządzenie po prostu dobrze się prezentuje. To z pewnością zainteresuje szczególnie damską części odbiorców.

Dołączona do zestawu ładowarka sieciowa z końcówką miniUSB umożliwi szybkie naładowanie nawigacji, kiedy jesteśmy w domu. W ten sposób będziemy mogli zaplanować trasę jeszcze przed wyruszeniem w drogę, nie martwiąc się o stan baterii.

Nawigacja to Mio Spirit 487, z 4,3’’ calowym ekranem. Urządzenie oferuje Bluetooth, możliwość zaplanowania trasy z optymalizacją punktów przejazdowych, a także usługę Smart Routes. W jej skład wchodzą trzy funkcjonalności: inteligentne wyznaczanie trasy, wybór charakterystyki trasy oraz LearnMe Pro. Mapy w urządzeniu można aktualizować bezpłatnie, przez okres dwóch lat.

Promocyjny pakiet można nabyć w salonach sieci Vobis, a także zamówić poprzez stronę internetową firmy. Jego cena to 499zł.

Promocyjne ceny baz fotoradarów

W sklepie online Mio Technology obowiązuje 30% zniżka na abonament bazy fotoradarów. Promocja obejmuje bazy dla wszystkich urządzeń wyposażonych w tę funkcję. Subskrypcja może być wykupiona na okres jednego roku bądź trzech lat. Baza może obejmować wszystkie kraje Europy, które zezwalają na korzystanie z takich danych, bądź tylko Polskę.

Promocyjne pakiety można znaleźć w sklepie internetowym Mio Technology. Ich ceny zaczynają się od 13,95 Euro.

Mio Technology — informacje

Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. Obecnie Mio Technology jest liderem sprzedaży urządzeń GPS w Polsce **.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

**Wg danych z raportu GfK za 2010


hastagi na stronie:

#www ingbank pl aktywacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy