Mio Moov S501 ? seria S

Mio Moov S501 ? seria S w atrakcyjnej cenie

05/05/2010

5 maja 2010 r. ?- Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza do sprzedaży nowy model nawigacji. Jest nim urządzenie o symbolu Mio Moov S501. Obecnie jest to najtańsza na rynku nawigacja z serii S z pełnym pakietem map europejskich (44 kraje). Rekomendowana przez producenta cena to tylko 499,00 złotych*.

Wyglądem nowa nawigacja marki Mio przypomina znany już i uznany na polskim rynku model M400. Posiada duży panoramiczny a przez to wygodny w obsłudze ekran 4,7??. Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII, który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji, co pozwala na rozpoczęcie nawigacji w kilka sekund po uruchomieniu urządzenia. Najważniejszą różnicę stanowi ?wnętrze? urządzenia.

Mio Moov S501 został wyposażony w oprogramowanie nawigacyjne Spirit, które posiadają wszystkie urządzenia z linii S. Dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z większości funkcji i usług, dedykowanych dla tej serii urządzeń. Wartą wymienienia jest np. tryb jazdy ekonomicznej. Pozwala on na obniżenie zużycia paliwa uwzględniając w wyznaczaniu trasy takie parametry jak np. sygnalizacja świetlna czy też liczba skrzyżowań. Kolejną znaną w linii S funkcją jest ?Exploruj? czyli opcja podglądu wszystkich użytecznych miejsc wokół wskazanego miejsca np. lokalizacji użytkownika. Oprócz wskazania lokalizacji funkcja ta udostępnia wiele szczegółowych informacji na temat takich miejsc. Z kolei NavPix to rozwiązanie, umożliwiające nawigowanie po geotagowanych zdjęciach. Można je znaleźć w Internecie.

Bogata, preinstalowana, baza użytecznych miejsc (tzw. POI), takich jak stacje benzynowe, restauracje czy bankomaty sprawia, że odnalezienie szukanego miejsca jest szybkie. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość użycia quasi internetowej wyszukiwarki Smart Find, która pozwala na odnajdywanie POI po nazwach: własnych (np. stacja BP), określeniu nazwy usługi (np. kawa) bądź po nazwie kategorii (np. restauracja).

Mio Moov S501

Zestaw Mio Moov S501 zawiera oprogramowanie nawigacyjne Mio More Desktop 2, które pozwala na wygodne zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera. M.in. służy ono do aktualizacji danych mapowych. W zestawie znajdują się również: kabel USB, ramię do mocowania oraz ładowarka samochodowa.

*Sugerowana cena detaliczna Mio Moov S501 ? 499,00 PLN.
Produkt dostępny będzie w wybranych sieciach handlowych.
Specyfikacja techniczna:

Model

Mio Moov S501

Procesor

Samsung 2450 – 400MHz

Wielkość ekranu

4,7″

Rozdzielczość ekranu

480 x 272 pixele

Pamięć ROM

2 GB

Pamięć RAM

128 MB

Mapy

Pełna Europa – 44 kraje

USB

Tak (wersja 2.0)

Karta pamięci

Tak, microSD

Wysokość

85,0 mm

Szerokość

132,0 mm

Grubość

16,0 mm

Bateria

Litowo-jonowa

Pojemność baterii

720 mAh
Mio Technology ? informacje

Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. Obecnie Mio Technology jest liderem sprzedaży urządzeń GPS w regionie Europy Środkowo ? Wschodniej**.

* *Wg danych z raportu Canalys 2008 i GfK za 2009

hastagi na stronie:

#klucz produktu mio spirit #mio spirit 480 aktywacja #klucz produktu mio spirit 480

Related posts

Top