Nawigacja

Mio Moov S501 ? seria S w atrakcyjnej cenie

Mio Moov S501 ? seria S w atrakcyjnej cenie 5 maja 2010 r. ? Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza do sprzedaży nowy

Mio Moov S501 ? seria S w atrakcyjnej cenie

5 maja 2010 r. ? Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza do sprzedaży nowy model nawigacji. Jest nim urządzenie o symbolu Mio Moov S501. Obecnie jest to najtańsza na rynku nawigacja z serii S z pełnym pakietem map europejskich (44 kraje). Rekomendowana przez producenta cena to tylko 499,00 złotych*.

Wyglądem nowa nawigacja marki Mio przypomina znany już i uznany na polskim rynku model M400. Posiada duży panoramiczny a przez to wygodny w obsłudze ekran 4,7??. Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII, który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji, co pozwala na rozpoczęcie nawigacji w kilka sekund po uruchomieniu urządzenia. Najważniejszą różnicę stanowi ?wnętrze? urządzenia.

Mio Moov S501 został wyposażony w oprogramowanie nawigacyjne Spirit, które posiadają wszystkie urządzenia z linii S. Dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z większości funkcji i usług, dedykowanych dla tej serii urządzeń. Wartą wymienienia jest np. tryb jazdy ekonomicznej. Pozwala on na obniżenie zużycia paliwa uwzględniając w wyznaczaniu trasy takie parametry jak np. sygnalizacja świetlna czy też liczba skrzyżowań. Kolejną znaną w linii S funkcją jest ?Exploruj? czyli opcja podglądu wszystkich użytecznych miejsc wokół wskazanego miejsca np. lokalizacji użytkownika. Oprócz wskazania lokalizacji funkcja ta udostępnia wiele szczegółowych informacji na temat takich miejsc. Z kolei NavPix to rozwiązanie, umożliwiające nawigowanie po geotagowanych zdjęciach. Można je znaleźć w Internecie.

Bogata, preinstalowana, baza użytecznych miejsc (tzw. POI), takich jak stacje benzynowe, restauracje czy bankomaty sprawia, że odnalezienie szukanego miejsca jest szybkie. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość użycia quasi internetowej wyszukiwarki Smart Find, która pozwala na odnajdywanie POI po nazwach: własnych (np. stacja BP), określeniu nazwy usługi (np. kawa) bądź po nazwie kategorii (np. restauracja).

Zestaw Mio Moov S501 zawiera oprogramowanie nawigacyjne Mio More Desktop 2, które pozwala na wygodne zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera. M.in. służy ono do aktualizacji danych mapowych. W zestawie znajdują się również: kabel USB, ramię do mocowania oraz ładowarka samochodowa.

A to już wiesz?  Rada UE przyjęła ostatecznie zmiany w dyrektywie o delegowaniu pracowników

*Sugerowana cena detaliczna Mio Moov S501 ? 499,00 PLN.
Produkt dostępny będzie w wybranych sieciach handlowych.

Specyfikacja techniczna:
Model: Mio Moov S501
Procesor: Samsung 2450 – 400MHz
Wielkość ekranu: 4,7″
Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 pixele
Pamięć ROM: 2 GB
Pamięć RAM: 128 MB
Mapy: Pełna Europa – 44 kraje
USB: Tak (wersja 2.0)
Karta pamięci: Tak, microSD
Wysokość: 85,0 mm
Szerokość: 132,0 mm
Grubość: 16,0 mm
Bateria: Litowo-jonowa
Pojemność baterii: 720 mAh

# # #

Mio Technology ? informacje:
Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. Obecnie Mio Technology jest liderem sprzedaży urządzeń GPS w regionie Europy Środkowo ? Wschodniej**.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

**Wg danych z raportu Canalys 2008 i GfK za 2009

hastagi na stronie:

#mio klucz produktu #klucz produktu mio #klucz produktu mio moov m400 #mio 670 klucz produktu #klucz produktu mio s501

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy