gps

Mio Moov M400 PL ? nowa tańsza wersja uznanej nawigacji

Mio Moov M400 PL ? nowa tańsza wersja uznanej nawigacji Mio Technology wprowadza kolejny model nawigacji z myślą o polskim użytkowniku Mio Technology, lider polskiego

Mio Moov M400 PL ? nowa tańsza wersja uznanej nawigacji

Mio Technology wprowadza kolejny model nawigacji z myślą o polskim użytkowniku

Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza kolejną wersję – cieszącego się dużą popularnością – modelu Mio Moov M400. Do tej pory model ten oferowany był w dwóch konfiguracjach mapowych: mapy wszystkich krajów Europy lub regionu Europy Centralnej. Teraz gama zostaje uzupełniona o urządzenie z mapą Polski. Mio Moov M400 PL będzie dostępne na rynku w przystępnej cenie 359,00 złotych*.

Pierwsze egzemplarze nawigacji Mio Moov serii M trafiły do Polski w lipcu ub. roku. Szybko zyskały uznanie kierowców dzięki szerokiej gamie dostępnych funkcji oferowanych w przystępnej cenie. Dzięki nim kierowcy mogą wygodnie i szybko wyszukiwać cel swojej podróży. Intuicyjne menu zostało zaprojektowane w taki sposób aby dostęp do najczęściej używanych funkcji był jak najprostszy. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia uzyskać może informacje o szczegółach podróży, takich jak prędkość, odległość do celu, szacowany czas dojazdu.

Mio Moov M400 PL ? wygodna i inteligentna panorama
Urządzenie to wyposażone jest w duży (4.3 cala) panoramiczny wyświetlacz, dzięki czemu wprowadzanie danych i wykonywanie operacji jest łatwe i wygodne. Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII, który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji, co pozwala na rozpoczęcie nawigacji w kilka sekund po uruchomieniu urządzenia.

Bogata, preinstalowana, baza użytecznych miejsc (tzw. POI), takich jak stacje benzynowe, restauracje czy bankomaty sprawia, że odnalezienie szukanego miejsca jest szybkie. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość inteligentnego wyszukiwania POI po nazwach: własnych (np. stacja BP), określeniu nazwy usługi (np. kawa) bądź po nazwie kategorii (np. restauracja).

Dla osób uprawiających turystykę samochodową szczególnie przydatnym rozwiązaniem okaże się nawigacja fotograficzna NavPix. Jeśli posiadamy zdjęcia (można je znaleźć w serwisie internetowym Flickr lub NavPix) nieznanych nam miejsc, które chcemy odwiedzić wystarczy przenieść je do urządzenia a wyznaczy do nich trasę. Dzięki temu można odnaleźć wiele miejsc niedostępnych przy tradycyjnym trybie wyszukiwania z wykorzystaniem adresu czy kodu pocztowego.

Nawigacje z serii Mio Moov M wyposażone są fabrycznie w aktualną bazę fotoradarów, dzięki czemu urządzenie na bieżąco informuje kierowcę o ich lokalizacji wzdłuż wybranej trasy. Bezpieczeństwo w podróży zapewniają także jasne i czytelne wskazówki głosowe oraz graficzne informujące np. o odległości do najbliższego skrętu.

Zestaw Mio Moov M400 PL zawiera oprogramowanie nawigacyjne MioMore Desktop, które pozwala na wygodne zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera. Za pomocą Mio More Desktop można łatwo zaktualizować urządzenie o nowe dane mapowe lub bazy fotoradarów. W zestawie znajdują się również: kabel USB, ramię do mocowania oraz ładowarkę samochodową.

*Sugerowana cena detaliczna Mio Moov M400 PL ? 359,00 PLN

Specyfikacja techniczna

Mio Moov M400 PL
Procesor – Typ Samsung
Taktowanie zegara – 400MHz
Pamięć wewnętrzna RAM – 64MB DDR2
Pamięć wewnętrzna ROM – 1GB
Gniazdo kart pamięci – nie
Sprzęt Nawigacyjny – Chipset GPS SiRFStar III wbudowany, Kanały GPS 20
Gniazdo anteny zewnętrznej – nie
TMC – nie
Ekran dotykowy – tak
Wyświetlanie w kolorze – tak
Rozdzielczość – 480 x 272
Wielkość – 4.3″
Orientacja – pozioma
Typ Baterii – zintegrowana litowo-jonowa
Pojemność Baterii – 720mAh
Bateria wymienna – nie, wbudowana
Głośnik – wbudowany, mono
Mikrofon – nie
Gniazdo na słuchawki – nie
Właściwości fizyczne
Szerokość 127.2 mm
Wysokość 80.8 mm
Grubość 18.5mm
Waga 152gr
Antena – wbudowana

# # #

Mio Technology ? informacje
Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. Obecnie Mio Technology jest liderem sprzedaży urządzeń GPS w regionie Europy Środkowo ? Wschodniej**.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

**Wg danych z raportu Canalys 2008 i GfK za 2009

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy