Wiadomości branżowe

Miłość i? nowoczesna technologia

Tradycyjny prezent walentynkowy, taki jak kwiaty czy wspólna kolacja na pewno mile zaskoczy naszą drugą połówkę, jednak dlaczego nie pomyśleć o bardziej ?kreatywnej? niespodziance? Świat nowoczesnej technologii to olbrzymia kopalnia pomysłów dla zakochanych. Elektronika przychodzi również z pomocą? poszukującym miłości.

Miłość to wielkie wyzwanie, które przychodzi do nas często przypadkiem, jednak można też wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć samodzielnie poszukiwać ukochanej osoby, podobnie jak robi to? 200 milionów osób korzystających z aplikacji Badoo. Program, dostępny w Samsung Apps, umożliwia poznanie nowych ludzi, dzielenie się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Wystarczy włączyć swój smartfon, zalogować się, a po chwili uzyskujemy dostęp do osób z okolicy, które pasują do profilu naszej osobowości?

Czy ona/on coś do mnie czuje? Na to pytanie codziennie próbują sobie odpowiedzieć dziesiątki tysięcy osób na całym świecie. Gdy już znajdziemy potencjalną miłość, nieustannie analizujemy wypowiedziane przez adoratorkę/adoratora słowa, gesty i zachowania, zastanawiając się nad szansą na bycie ?razem?. Nic nie zastąpi takich rozważań, jednak nowoczesna technologia może przyjść z pomocą. Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Love Tester, która na podstawie wprowadzonych przez użytkownika danych, obliczy w jakim stopniu pasuje on do swojej wybranki/wybranka oraz oceni szansę na związek. Teraz już wystarczy tylko zaprosić osobę na romantyczną kolację i? przygotować zestaw kilku romantycznych lub zabawnych tekstów, które ?zdobędą? upragnione serce. Tutaj pomoże aplikacja dostępna w Samsung Apps o nazwie Inspire Love ? wystarczy ją włączyć, a na ekranie naszego smartfona Samsung pojawią się intrygujące propozycje cytatów na różne okazje: do flirtowania, prawienia komplementów oraz wyrażania uczuć i miłości.

Gdy już zdobędziemy ukochaną osobę, nie będziemy mogli zapewne przestać o niej myśleć, a równocześnie ? będziemy chcieli być w nieustannym kontakcie. Aplikacja Between to miejsce, gdzie można dzielić się wszystkimi chwilami z drugą połówką. Korzystając np. z tabletu Samsung GALAXY NotePro, który posiada 12,2-calowy wyświetlacz, można tworzyć z pomocą rysika wspólne obrazki, edytować pamiątkowe zdjęcia, a przede wszystkim prowadzić rozmowy wideo, nawet jeśli ukochana osoba znajduje się na drugiej półkuli! Zakochani uwielbiają obdarowywać się prezentami, szczególnie w Walentynki. Dlaczego więc nie sprawić drugiej połówce prezentu w postaci aplikacji Been Together (Ad), która informuje o liczbie dni jaką zakochani są ze sobą razem od dnia wejścia w związek?

Miłość to piękne uczucie, które pielęgnujemy, ale z drugiej strony wzbudza w nas niepokój. Czy partner, który wyjechał służbowo faktycznie zostaje w hotelu wieczorem, czy może wyrusza zwiedzać miejscowe kluby? Dla nieufnych, stworzona została aplikacja Spy your Love – Mobile monitor for Couples, z pomocą której uzyskamy informację, gdzie znajduje się ukochana osoba, gdzie dzwoniła lub do kogo napisała sms`y.

Poszukiwanie miłości, zdobycie jej i pielęgnacja to fascynujący, a zarazem wyjątkowo trudny proces. Nowoczesna technologia może w tym pomóc, dlaczego więc nie rozpocząć z nią przygodę w te wyjątkowe święto – Dzień Zakochanych?

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy