Wiadomości branżowe

LG bije rekord Guinnessa: Największa reklama w historii

Firma LG stworzyła największą w historii reklamy konstrukcję promującą flagowy telefon G3

Firma LG dokłada wszelkich starań aby o nowym, flagowym produkcie – smartfonie LG G3 – dowiedział się każdy. Robi to z takim rozmachem, że przy okazji jednej z konstrukcji reklamowych ? długim na 240 metrów i wysokim na 12 metrów billboardzie ? pobiła rekord Guinnessa w kategorii ?Największa zewnętrzna struktura reklamowa na świecie?.

Billboard ważący 1800 ton i w większości zbudowany ze stali można zobaczyć przy drodze na lotnisko King Khalid International Airport w Riyadh (Arabia Saudyjska). Docelowo, reklamę ma zobaczyć aż 20 milionów osób, co szacunkowo przyniesie firmie dodatkowe 25 milionów dolarów przychodu.

Obecnie konstrukcja reklamowa promuje telefon LG G3 natomiast w przyszłości bardzo łatwo marka wykorzysta go dla innych produktów.

Połączenie wzornictwa z najnowocześniejszymi technologiami

LG G3 promowany jest nowym hasłem reklamowym: ?Inteligentny po prostu?. Na rynku smartfonów debiutował w tym roku ale zdążył wywołać już duże zamieszanie. LG spodziewa się sprzedaży przekraczającej rekordową ilość, 10 milionów sztuk, najwięcej w historii firmy dla pojedynczego modelu smartfona. LG G3 zebrał bardzo pozytywne recenzje w mediachŁ na popularnej stronie Mobilechoiceuk.com napisano, że ma ?najlepszy ekran wśród smartfonów?, a na innej stronie poświęconej technologiom ? theinquirer.net, możemy przeczytać, że ?LG G3 wyposażony w ekran Quad HD i aparat z autofokusem, czyli jedne z najlepszych rozwiązania rynku, zdecydowanie wyprzedza konkurencję?. Smartfon LG G3 to doskonałe połączenie większej wydajności,  zaawansowanych funkcji i jedynej takiej na rynku jakości obrazu.


dostarczył infoWire.pl

Źródło LG Electronics. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aj   #bezp   #cych   #czemu   #dane   #drodze   #dzenia   #dzenie   #dzi   #ekranie   #enia