Nawigacja Wiadomości branżowe

Kto z Twoich znajomych uratuje Ci życie?

Od 30 stycznia do końca lutego Mio Technology będzie przypominać wszystkim swoim fanom na Facebooku podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Z pomocą specjalnego quizu uczestnicy projektu będą mogli przetestować swoją – i znajomych – wiedzę z tej dziedziny. Uwaga! Zabawa przeznaczona jest dla tych, którzy nie boją się stanąć twarzą w twarz z własną ignorancją, bowiem za złe odpowiedzi przewidziane są? reprymendy (oraz instrukcje do wydrukowania pokazujące, jak poradzić sobie w trudnej sytuacji).

W projekcie można wziąć udział rozwiązując quiz umieszczony na fanpageu Mio Polska, http://www.facebook.com/MioPolska. Quiz, opracowany przez ekspertów Centrum Szkolenia Ratowniczego Edu-Med składa się z dziesięciu pytań, które sprawdzają, czy uczestnik potrafi profesjonalnie zachować się w najczęstszych sytuacjach. Mio chce w ten sposób pomóc wszystkim zmotoryzowanym sprawdzić ich stan wiedzy na temat pierwszej pomocy oraz uzmysłowić potrzebę znajomości podstawowych czynności ratowniczych.

Osoby, które wezmą udział w quizie uzyskają dostęp do materiałów edukacyjnych, schematów działania i instrukcji postępowania w przypadkach wypadków. Ich format jest przyjazny drukowaniu, zatem nic nie stanie na przeszkodzie, by takie karty mieć zawsze ze sobą bądź w samochodzie.

? Według danych Policji w 2010 roku na polskich drogach zginęło ponad 3 900 osób ? tłumaczy Tarik Hassan, CEE Marketing Manager Mio Technology. Wiele z nich mogłoby zostać uratowanych, gdyby wiedza o pierwszej pomocy była bardziej powszechna w naszym społeczeństwie. Dwie godziny szkolenia, dla osób uczących się do egzaminu na prawo jazdy, to zdecydowanie za mało ? dodaje.

W celu uzyskania materiałów edukacyjnych najwyższej jakości Mio Technology nawiązało współpracę z Centrum Szkolenia Ratowniczego Edu-Med. Dzięki temu wszyscy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w quizie mogą mieć pewność, że wszelkie materiały w nim zamieszczone są zgodne ze standardami ratownictwa medycznego.

Quiz jest dostępny na Facebooku, pod adresem http://www.facebook.com/MioPolska

 

Mio Technology ? informacje

Mio Technologyprojektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej.Mio Technologyzatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. ObecnieMio Technologyjest liderem sprzedaży urządzeń GPS w Polsce **.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

**Wg danych z raportu GfK za 2010

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy