Wiadomości branżowe

Konkurs #AlphaPeople ? weź udział i pojedź na koncert Alpha artystów!

W ramach kampanii Alpha People, promującej najnowszy smartfon Samsung GALAXY Alpha, można wziąć udział w wyjątkowym konkursie na Facebooku. Do wygrania są podwójne bilety na koncert oraz wejścia na backstage Fisza i Emade w Łodzi 5 grudnia! Kampania Alpha People  ma na celu przybliżenie sylwetki nowoczesnej osobowości Alpha. Tak inny jak Ty – to hasło przewodnie kampanii. U jej

W ramach kampanii Alpha People, promującej najnowszy smartfon Samsung GALAXY Alpha, można wziąć udział w wyjątkowym konkursie na Facebooku. Do wygrania są podwójne bilety na koncert oraz wejścia na backstage Fisza i Emade w Łodzi 5 grudnia!

Kampania Alpha People  ma na celu przybliżenie sylwetki nowoczesnej osobowości Alpha. Tak inny jak Ty ? to hasło przewodnie kampanii. U jej podstaw leży założenie, że ilu jest ludzi, tyle też istnieje opinii, charakterów i stylów. Wszystkich łączy jednak chęć do jak najpełniejszego korzystania z życia.

Do współpracy przy kampanii zaproszono wyjątkowych muzyków, Fisza i Emade. Artyści właśnie wydali najnowszą płytę ? Mamut, która już zdążyła zostać okrzyknięta najlepszym tegorocznym polskim albumem. Z tej okazji firma Samsung razem z muzykami zorganizowała specjalny konkurs #AlphaPeople, który artyści prowadzą na swoim fan page?u na Facebooku: https://www.facebook.com/FiszEmade

Co zrobić aby wygrać?

Wystarczy jeden post na Facebooku! W poście na swoim profilu osobistym należy opisać osobę spośród swoich znajomych, która naszym zdaniem reprezentuje nurt Alpha People. Dodatkowo trzeba oznaczyć opisywanego znajomego oraz dodać hashtag #Alphapeople. Wypowiedź może zawierać max 500 znaków. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada. UWAGA! Aby post mógł wziąć udział w konkursie, należy zmienić jego ustawienia na publiczne.

Weź udział w konkursie i poznawaj Alpha People!

 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

http://view.samurajdata.se/psview.php?id=e78a447d&page=1&size=full


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy