Wiadomości branżowe

Kioski Sheets Energy Strips

Sheets Energy Strips, której ogłasza pilotażowe umieszczenie kiosków sprzedażowych w takich miejscach, jak: centra handlowe, biurowce oraz stadiony w stanach: Nowy Jork, New Jersey, Connecticut

Sheets Energy Strips, której ogłasza pilotażowe umieszczenie kiosków sprzedażowych w takich miejscach, jak: centra handlowe, biurowce oraz stadiony w stanach: Nowy Jork, New Jersey, Connecticut i Floryda.

Produkty Sheets Energy Strips to cienkie jak papier, pojedynczo pakowane listki energetyczne, które po umieszczeniu na języku rozpuszczają się, dostarczając organizmowi dodatkową porcję energii. W kioskach będzie można kupić 4-paki, 10-paki oraz czapki i koszulki z logo firmy.

Kioski zostały wyposażone w dwa ekrany plazmowe, na których będą wyświetlane informacje dotyczące produktu.

Zawsze poszukujemy unikalnych sposobów na przebicie się przez tradycyjne kampanie marketingowe ? mówi Warren Struhl, prezes Pure Brands LLC, właściciela marki Sheets Energy Strips ? nasz produkt został stworzony z myślą o wygodzie i prostocie używania. Można go nosić w portfelu, kieszeni lub torebce. Kioski są doskonałym sposobem na zwiększenie świadomości marki i ułatwienie każdemu skorzystanie z naszej oferty.

http://www.4press.pl/index.php?p=12232

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy