Wiadomości branżowe

Idealna pralka dla rodziny

Koszule, dżinsy, bluzy, swetry, skarpety, rajstopy – im większa rodzina, tym więcej prania. W doprowadzeniu do porządku sterty brudnych ubrań pomoże pralka 4515-PA-23 firmy MPM, która ma 15 programów prania, duży otwór wsadowy i bęben o pojemności 5 kilogramów.

W dużej rodzinie praktycznie każdy nosi inny rodzaj ubrań. W koszu do prania znajdą się zarówno kobiece, delikatne bluzki, jak i męskie bawełniane lub flanelowe koszule. Dziecięce ubrania przeważnie nie są wykonane z ?wymagających? materiałów, jednak pokryte są niejedną, zaschniętą plamą. Nowa pralka MPM 4515-PA-23 sprosta wymaganiom dużej rodziny, dzięki licznym, funkcjonalnym programom i optymalnej pojemności.

Aksamity, jedwab, wełna

Program dedykowany delikatnym tkaninom pozwala bez obaw prać nie tylko eleganckie, wizytowe bluzki, ale także firany czy obrusy. Dodatkowo, możliwość wyłączenia wirówki oraz odpompowania wody sprawia, że nie ulegną nadmiernemu wygnieceniu.

Silne zabrudzenia

Dzieciom w trakcie zabawy lub jedzenia często zdarza się pobrudzić ubranie. Do pozbycia się zaschniętych plam najlepiej skorzystać ze specjalnego programu do ich usuwania. Ponadto, specjalny tryb do odzieży i butów sportowych świetnie sprawdza się podczas prania strojów po zajęciach WF-u.

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Pralka MPM 4515-PA-23 została wyposażona w wygodne drzwiczki otwierające się pod kątem 180o, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie na przykład pościeli lub ręczników jest bezproblemowe. Natomiast, funkcja opóźnienia startu sprawia, że można zaplanować pranie tak, aby mokre ubrania nie leżały kilka godzin w bębnie. Przed nadmiernymi wibracjami i hałasem zabezpiecza system ochronny niewyważenia oraz automatyczna regulacja prędkości. Z kolei, bezpieczeństwo dzieci gwarantuje funkcja Anti-closing, która zabezpiecza przed przypadkowym zamknięciem drzwiczek i włączeniem urządzenia.

Maszyna do zadań specjalnych

Pojemna pralka 4515-PA-23 firmy MPM sprawdzi się w domu, gdzie mieszka duża rodzina. Możliwość dopasowania programu do rodzaju i ilości ubrań pozwala skutecznie uporać się z zabrudzeniami, ale także rozsądnie gospodarować energią i wodą.

 

Pralka MPM 4515-PA-23

Cena: 999 zł

Funkcje:

– 15 programów głównych: bawełna, wełna, tkaniny syntetyczne, tkaniny delikatne, tzw pranie ręczne dla delikatnych rzeczy, szybkie pranie, pranie mix, pranie odzieży sportowe, program prania butów sportowych (z tkanin i sztucznej skóry), usuwanie plam, intensywne pranie, namaczanie, płukanie, odwirowanie, delikatne odwirowanie

– opóźnienie rozpoczęcia prania od 1 do 24 godzin

– pranie wstępne (do usuwania mocnych zabrudzeń)

– namaczanie (zalecane szczególnie do mocno zabrudzonych tkanin bawełnianych)

– zatrzymanie z wodą i wyłączenie wirówki (łatwe prasowanie)

– wybór prędkości odwirowania i anulowanie wirowania

– wybór temperatury prania i pranie w zimnej wodzie

– dodatkowe płukanie

– ochrona przy chwilowych spadkach napięcia w sieci

– system ochronny niewyważenia (ochrona przed przed dużą wibracją i hałasem)

– system maksymalnego wykorzystania proszku do prania

– automatyczna regulacja prędkości /ochrona przed nierówno rozłożonym praniu w bębnie

– redukcja temperatury wody zrzucanej do kanalizacji po praniu

– blokada drzwi podczas prania

– Anti-closing ? ochrona dzieci/blokada przed zamknięciem drzwi i przypadkowym włączeniem pralki przez dziecko

– ochrona przed błędnym programowaniem pralki

– redukcja temperatury wody zrzucanej do kanalizacji po praniu (do 60°C)

– otwarcie drzwi pod kątem 180o, co umożliwia łatwe załadowanie i rozładowanie pralki

– blokada podczas pracy

 Wyposażenie:

– zasobnik proszku do prania z trzema przedziałami: pranie wstępne, pranie zasadnicze, uszlachetnianie (płyn zmiękczający, krochmal)

– zasobnik przystosowany zarówno do proszku jak i płynnych środków piorących

Parametry techniczne:

– zużycie wody: 45 L

– pobór mocy: 1900 W

– zużycie energii elektrycznej: 0,95 kWh/pranie

– roczne zużycie energii elektrycznej: 165 kWh/rok

– roczne zużycie wody: 8800 L/rok

– zużycie energii przy programie standardowym 60°C i pełnym załadunku: 1,05 kW

– zużycie energii przy programie standardowym 60°C i częściowym załadunku: 0,85 kW

– zużycie energii przy programie standardowym 40°C i częściowym załadunku: 0,55 kW

– klasa efektywności wirowania w skali od G (min) do A (max): C

– czas standardowego programu prania tkanin bawełnianych w 60°C (przy pełnym załadowaniu): 172 min

– czas standardowego programu prania tkanin bawełnianych w 60°C (przy częściowym załadowaniu): 162 min

– czas standardowego programu prania tkanin bawełnianych w 40°C (przy częściowym załadowaniu): 115 min

– poziom hałasu podczas prania, zgodnie klasyfikacją energetyczną EN 60704-4: 59 dB

– poziom hałasu podczas wirowania, zgodnie klasyfikacją energetyczną EN 60704-4: 73 dB

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #dla   #Google Analytics   #od   #oraz