Nawigacja

Gwiazdkowy przewodnik prezentowy Mio

Gwiazdkowy przewodnik prezentowy Mio

iPhone, który stanie się nawigacją, centrum multimedialne do samochodu albo rok, który trwa? 24 miesiące. Mio prezentuje autorski gwiazdkowy przewodnik prezentowy.

Nowoczesna nawigacja i dwa lata bezpłatnej aktualizacji map

Mio Moov S600 to eleganckie urządzenie do nawigacji, wyposażone w wiele dodatkowych funkcji (m.in. Asystenta pasa ruchu, funkcję Eksploruj i możliwość korzystania z bogatej bazy punktów POI). W świątecznej promocji Mio Moov S600 jest dostępne w pakiecie z bezpłatną aktualizacją map 44 krajów europejskich (w tym Polski) przez dwa lata. Dzięki promocji można zaoszczędzić około 235 zł, czyli niemal 40 proc. wartości urządzenia! Sugerowana cena detaliczna Mio Moov S600 wynosi około 640 zł.

Idealny dla gadżeciarzy: zestaw samochodowy Mio

Spodoba się wszystkim, którzy nie rozstają się ze swoim iPhonem czy iPodem. Dzięki nowemu zestawowi samochodowemu Mio z wbudowanym czułym odbiornikiem wzmacniającym sygnał GPS, można szybko zamienić ulubionego iPhone?a czy iPoda w urządzenie do nawigacji.

Zestaw Mio ma formę uchwytu, który mocujemy na przedniej szybie samochodu albo na desce rozdzielczej. Można go podłączyć do samochodowego systemu audio, co umożliwia odsłuchiwanie instrukcji dotyczących pokonywanej trasy, przeprowadzanie rozmów telefonicznych i słuchanie muzyki z iPoda i iPhone?a. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 399 zł.

Nawigacja i centrum multimediów w jednym

Mio Moov S760 jest największym dostępnym urządzeniem do nawigacji GPS. Dzięki niemu na 7-calowym ekranie możemy nie tylko obserwować trasę, którą się przemieszczamy, ale także oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać świeżo zrobione zdjęcia z wakacji.

Mio Moov S760 to propozycja ekskluzywna ? dla tych, którzy cenią wielofunkcyjność i lubią kompaktowe rozwiązania. Cena urządzenia wynosi około 1 100 zł.

Nawigacja dla rodzica i kino dla dziecka

To rozwiązanie dla tych, którzy podczas podróży często walczą z nudą swoich pociech. W e-shopie Mio jest dostępny specjalny uchwyt mocowany na oparciu fotela samochodowego. Nowy gadżet Mio pozwala na wygodne korzystanie z dodatkowych funkcji nawigacji, takich jak możliwość oglądania zdjęć i filmów. Wystarczy wgrać je do urządzenia i zamontować sprzęt w uchwycie. Cena uchwytu wynosi około 100 zł.

W świątecznym Prezentowniku Mio znajdziemy jeszcze wiele innych propozycji urządzeń, które świetnie sprawdzą się w roli upominków. Więcej informacji o najnowszych nawigacjach Mio można znaleźć na stronie internetowej www.mio.com/pl.

Mio Technology ? informacje

Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. Obecnie Mio Technology jest liderem sprzedaży urządzeń GPS w regionie Europy Środkowo ? Wschodniej**.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

* *Wg danych z raportu Canalys 2008 i GfK za 2009

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #arowego   #asny   #cb radio   #dla   #dodatkowych   #Mio Spirit   #nawigacji   #nie   #oraz   #przez   #Spirit