Wiadomości branżowe

Guru trendów gościem specjalnym Kongresu Netii ?Biznes to Rozmowy?

Teaser

Gościem specjalnym tegorocznej edycji kongresu ?Biznes to Rozmowy? będzie Jeremy Gutsche, twórca i szef TrendHunter.com ? największego i najbardziej opiniotwórczego serwisu w świecie wychwytywania trendów. Gutsche opowie m.in. o nowych trendach w świecie mobilnym, video i internetu oraz o tym, jak skutecznie zarażać innych swoimi pomysłami.

Tegoroczna, piąta już edycja kongresu Netii ?Biznes to Rozmowy?, która odbędzie się 3 października br., gościć będzie Jeremy?ego Gutsche, twórcę serwisu TrendHunter.com. To największe i najbardziej wpływowe w świecie trend huntingu medium, które wyznacza nowe kierunki w dziedzinie marketingu, wzornictwa, technologii oraz wielu innych kategoriach. Serwis czytany jest w 190 krajach, a miesięcznie odnotowuje 35 mln odsłon. Każdego dnia pojawia się na nim średnio ponad 160 nowych, inspirujących trendów. 

Serwis stworzony przez Jeremy?ego, nieustannie śledzi rewolucyjne pomysły i znajduje nowe trendy. Bardzo szybko stał się on wiarygodnym źródłem informacji i inspiracji dla milionów ludzi na całym świecie. TrendHunter.com przyciąga średnio 15 razy więcej czytelników niż konkurencja i był cytowany w ponad 40 tysiącach różnych artykułów i publikacji, od Entertainment Tonight po BBC.

W ostatnich latach Jeremy Gutsche jest jednym z najbardziej rozchwytywanych mówców – wystąpił w sumie przed ponad 150 tysiącami ludzi podczas ponad 200 różnych wydarzeń. Jest zapraszany przez czołowe firmy, jako specjalista w kontekście strategii marketingu i innowacji. Jego wystąpienia dostarczają nowe spojrzenie na trendy i ramy strategii różnych marek. Posiada unikalne podejście do innowacji w kontekście biznesowym, wynikające z doświadczenia korporacyjnego oraz znajomości Web 2.0. Taka wiedza, przekazywana w dynamicznej i obrazowej formie, inspiruje i kreuje narzędzia do generowania pomysłów oraz stymulowania kreatywności.

Jeremy Gutsche jest zdobywcą nagród The Cisco Innovation Excellence Award oraz BDC’s Young Entrepreneur of the Year Award oraz twórcą książki ?Exploiting Chaos?, która wygrała nagrodę Axiom Business Book Award i została wyróżniona jako Inc. Best Book for Business Owners. Posiada dyplom MBA z uczelni Queen’s oraz CFA otrzymany na Stanford’s Graduate School of Business.

Więcej informacji o Jeremym Gutsche oraz zaproszenie video można znaleźć TUTAJ

Więcej informacji o kongresie pod adresem www.biznestorozmowy.pl

 

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

< 240717" >

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy