Aktualności

gotowy do gry na Poznań Game Arena

AVM na targach PGA 2015

FRITZ! gotowy do gry na Poznań Game Arena

Już za kilka dni (16-18.10.2015) odbędzie się Poznań Game Arena, czyli największe święto dla tysięcy polskich graczy. W tegorocznej edycji PGA po raz kolejny udział weźmie firma AVM, niemiecki producent urządzeń sieciowych FRITZ!. Specjalnie z myślą o graczach, pod hasłem „FRITZ! gotowy do gry”, AVM zaprezentuje najnowsze rozwiązania FRITZ! wspomagające graczy podczas rozgrywek: routery FRITZ!Box, adaptery Powerline i repatery WLAN. Gracze odwiedzając stoisko AVM będą mogli także dowiedzieć się jak mogą je wykorzystać, aby cieszyć się grą i osiągać najlepsze wyniki w sieciowych rozgrywkach.

FRITZ! doskonały kompan do gry
Podczas tegorocznych targów PGA, AVM zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania z rodziny FRITZ!: routery FRITZ!Box zapewniające bardzo szybką sieć domową, adaptery Powerline i wzmacniacze sygnału WLAN rozszerzające zasięg domowej sieci oraz darmowe aplikacje i nowy system FRITZ!OS, który oferuje graczom nowe funkcje podnoszące komfort grania. Odwiedzający targi będą mogli zobaczyć i przetestować urządzenia FRITZ!, które świetnie współpracują z dowolnymi modelami konsol do gry, PC, laptopami czy tabletami i oferują doskonałe parametry podczas gamingu. Ponadto uczestnicy PGA będą mogli także dowiedzieć się jakie połączenie sieciowe – LAN, WLAN czy Powerline – jest najlepsze do gamingu, jak dostosować je do swoich potrzeb oraz jakie funkcje w routerach należy włączyć, aby uzyskać najszybsze i najwydajniejsze połączenie (bez lagów i wysokich pingów).

FRITZ! łatwy w konfiguracji i obsłudze
Targowe hasło „FRITZ! gotowy do gry” w najlepszy sposób oddaje funkcje i parametry urządzeń firmy AVM. Łatwa konfiguracja, intuicyjny polski interfejs, dodatkowe funkcje oprogramowania FRITZ!OS, dzięki którym gracze mogą np. nadać różne priorytety urządzeniom działającym w sieci i maksymalnie wykorzystywać łącze internetowe na czas gry, szybkie podłączanie kolejnych sprzętów za pomocą jednego przycisku WPS czy bezpłatne aktualizacje – to tylko kilka przykładowych cech urządzeń FRITZ!, które gracze będą mogli przetestować podczas PGA. Dodatkowo odwiedzający stoisko FRITZ! będą mogli sami sprawdzić jak łatwy w obsłudze jest sprzęt FRITZ! i jak szybko można go dostosować do własnych potrzeb, aby cieszyć się przyjemnością z gry.

FRITZ! idealny partner do streamingu
Oprócz prezentacji możliwości urządzeń FRITZ! pod względem szybkości, stabilności połączeń czy dużego zasięgu działania, gracze odwiedzając stoisko AVM będą mogli przekonać się także o dużej mobilności oferowanych rozwiązań. Adaptery FRITZ!Powerline przesyłające sygnał internetowy przez domowe gniazdka elektryczne, czy gigabitowe repeatery sieci bezprzewodowej umożliwiają bowiem graczom prowadzenie rozgrywek gamingowych w dowolnym pomieszczeniu w domu, zapewniając jednocześnie najlepsze parametry łącza. Ale to nie koniec zastosowań urządzeń FRITZ!. Dzięki gigabitowej szybkości oferowanej przez te produkty, ich użytkownicy mogą również korzystać ze streamingu muzyki, wideo czy właśnie gier, na dowolne urządzenia znajdujące się w sieci domowej, nie tracąc przy tym na jakości połączenia.

AVM zaprasza graczy podczas PGA (Poznań 16-18.10.2015) do hali 7, stoisko nr 8.

* * *
O AVM
Firma AVM oferuje szeroki wachlarz produktów do połączeń szerokopasmowych i inteligentnej sieci domowej. Ze swoją linią produktów FRITZ! dla połączeń kablowych, ADSL, LTE, WLAN, DECT oraz powerline, firma AVM jest wiodącym w Niemczech i Europie producentem szerokopasmowych urządzeń i produktów do sterowania inteligentnym domem. W Niemczech FRITZ!Box jest najbardziej znaną marką routerów bezprzewodowych. W roku 2014 AVM zatrudniała 500 pracowników, a jej obrót wyniósł 340 milionów Euro.
Założona w Berlinie w 1986 roku firma od samego początku skupiła się na rozwijaniu bezpiecznych i innowacyjnych produktów dla szerokopasmowych połączeń. Marka FRITZ! kojarzy się z szybkim internetem, rozbudowaną siecią domową i wygodną telefonią. Miliony zadowolonych klientów i setki otrzymywanych nagród potwierdzają zaangażowanie AVM w zapewnienie najwyższej jakości produktów FRITZ! oraz najlepszej obsługi swoich klientów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy