Wiadomości branżowe

Globalna konferencja dla MSP Sage Summit w tym roku otwiera się dla przedsiębiorców z Polski.

Od 27 do 30 lipca 2015 r. w Nowym Orleanie, USA, odbędzie się Sage Summit 2015. To największe międzynarodowe spotkanie technologiczno-biznesowe dla przedsiębiorców z sektora MSP oraz użytkowników i partnerów Sage. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się światowi liderzy opinii, przedsiębiorcy, eksporterzy, importerzy, znane osobistości z kręgów biznesu i kultury. Organizatorzy

Od 27 do 30 lipca 2015 r. w Nowym Orleanie, USA, odbędzie się Sage Summit 2015. To największe międzynarodowe spotkanie technologiczno-biznesowe dla przedsiębiorców z sektora MSP oraz użytkowników i partnerów Sage. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się światowi liderzy opinii, przedsiębiorcy, eksporterzy, importerzy, znane osobistości z kręgów biznesu i kultury. Organizatorzy spodziewają się blisko 10 tys. uczestników z kilkudziesięciu krajów świata, w tym po raz pierwszy z Polski.

Warsztaty, networking, inspiracje

Uczestnicy Sage Summit będą mieli do wyboru łącznie kilkaset sesji warsztatowych, szkoleń, paneli dyskusyjnych oraz prezentacji, skierowanych zarówno do właścicieli firm, osób zarządzających przedsiębiorstwami, jak i do wyspecjalizowanych użytkowników rozwiązań Sage. Każdego dnia odbywać się będą liczne sesje networkingowe wspierające nawiązywanie kontaktów i wymianę wiedzy. To jedyna w swoim rodzaju okazja do skonfrontowania własnych doświadczeń, pytań, pomysłów na rozwiązywanie konkretnych problemów czy wyzwań oraz do nawiązania relacji biznesowych i zdobycia nowego rynku.

Organizatorzy Sage Summit stawiają na promowanie najlepszych praktyk w zarządzaniu i optymalizacji biznesu we wszystkich rodzajach działalności: od dystrybucji, przez handel i produkcję, po modele usługowe. W częściach warsztatowych nie zabraknie sesji technologicznych (poświęconych np. możliwościom integrowania systemów Sage z innymi rozwiązaniami IT) oraz szkoleń mających na celu usprawnianie działalności (np. dzięki lepszemu wykorzystywaniu warstwy raportowej Business Intelligence, zintegrowanych rozwiązań ERP czy aplikacji udostępnianych w Chmurze). Bedą też sesje poświęcone rynkom lokalnym, ukazujące specyfikę, profil i dynamikę w poszczególnych krajach. 

Sesje po polsku na Sage Summit 2015

W ciągu trzech intensywnych dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w prezentacjach, panelach dyskusyjnych, warsztatach a także mniej oficjalnych formach networkingu. ?Poprzez Sage Summit chcemy zainspirować przedsiębiorców i pokazać, w jaki sposób można przyśpieszyć rozwój każdego biznesu z pomocą innowacyjnych rozwiązań technologicznych? – powiedział Piotr Ciski, dyrektor zarządzający Sage w Polsce. ?Wybór miejsca nie jest przypadkowy. USA to jedna z najbardziej innowacyjnych gospodarek świata i jednocześnie lider w dziedzinie zarządzania. Jeśli ktoś chce poznać najnowsze trendy i poszukać inspiracji u źródła, to tylko tam?.

Podczas Sage Summit uczestnicy będą mieli dostęp do paneli i prezentacji z udziałem światowej sławy liderów biznesu, mentorów, menedżerów i konsultantów. W ubiegłym roku byli to m.in. Jessica Alba i Magic Johnson. Nazwiska tegorocznych prelegentów zostaną ogłoszone już wkrótce. Na miejscu będą obecni także twórcy rozwiązań Sage oraz osoby zarządzające lokalnymi oddziałami firmy. ?Agenda Sage Summit jest tak rozbudowana i zróżnicowana, by każdy wyniósł z tych spotkań coś ważnego dla siebie. Dla jednych będzie to możliwość spotkania z osobami opiniotwórczymi, dla innych wymiana doświadczeń w międzynarodowym środowisku biznesmenów lub też skorzystanie z tematycznych warsztatów. Udział w tego rodzaju imprezie pomaga przezwyciężać dotychczasowe przeszkody, dodaje odwagi do podejmowania wyzwań i inspiruje w sposób, który na co dzień jest niedostępny? ? dodaje Piotr Ciski.

Polski oddział Sage ufunduje swoim najlepszym Partnerom oraz biurom rachunkowym udział w Sage Summit 2015. Wejściówka uprawnia do skorzystania z dowolnej ilości sesji merytorycznych, prezentacji, paneli dyskusyjnych czy warsztatów przez cały czas trwania konferencji. Dzięki temu zyskają oni możliwość nie tylko nawiązania relacji i współpracy z międzynarodowym środowiskiem biznesowym, ale także przyjrzenia się z bliska najnowszym światowym trendom oraz porozmawiania z gwiazdami nie tylko biznesu. Ale w Sage Summit może wziąć udział każdy, zgłaszając swój udział na stronie http://www.sagesummit.com/

Po raz pierwszy, na globalnej konferencji Sage Summit, odbędą się warsztaty biznesowe prowadzone w języku polskim. Zaproszeni przez Sage goście z Polski oraz przedsiębiorcy, którzy zarejestrują się samodzielnie, będą mogli wziąć udział w czterech sesjach tematycznie dostosowanych do perspektywy naszych biznesmenów.

Krótka relacja z ubiegłorocznego Sage Summit jest dostępna tu https://www.youtube.com/watch?v=IONV6HLeHh4

Więcej informacji na temat Sage Summit 2015 znajduje się pod adresem http://www.sagesummit.com/

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy