technology

Gefen 4×1 HD Switcher

Gefen 4×1 HD Switcher
Gefen, dostawca rozwiązań z zakresu cyfrowej łączności, poinformował o dostępności przełącznika GefenTV 4×1 HD z dekodowaniem audio. Urządzenie oferuje kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające zintegrowanie czterech źródeł

Gefen, dostawca rozwiązań z zakresu cyfrowej łączności, poinformował o dostępności przełącznika GefenTV 4×1 HD z dekodowaniem audio. Urządzenie oferuje kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające zintegrowanie czterech źródeł sygnału HDMI i dekodowanie dźwięku przestrzennego 5.1.

Po wybraniu jednego źródła sygnału HDMI, wideo jest przesyłane w rozdzielczości Full HD 1080p z 3DTV pass-through. Wielokanałowy dźwięk z tego samego źródła jest przesyłany poprzez standardowe złącze RCA przy wykorzystaniu technologii Dolby Digital. Przełącznik działa ze wszystkimi urządzeniami z HDMI, w tym odtwarzaczami Blu-ray, zestawami set-top box i konsolami do gier.

W przypadku, gdy dźwięk dociera poprzez wejście optyczne, koaksjalne lub analogowe L/R, audio jest przesyłane za pośrednictwem złącza RCA za pomocą technologii Dolby Pro Logic II. Do portów cyfrowych i analogowych można podłączyć odtwarzacze CD, playery MP3 i notebooki.

Przełącznik sprawdzi się idealnie przy przetwarzaniu sygnałów do wzmacniacza, a także przy bezpośrednim podłączeniu do głośników. Niewielki wyświetlacz LCD na frontowym panelu informuje o stanie urządzenia, a znajdujące się w tym samym miejscu przyciski umożliwiają dostęp do menu OSD, regulację głośności i mocy. Dodatkowe możliwości kontroli daje pilot zdalnego sterowania i port RS-232.

http://www.4press.pl/index.php?p=12251

A to już wiesz?  Monitoring samochodowy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy