Wiadomości branżowe

Ericsson został uznany za światowego lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi

Ericsson został uznany za światowego lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi
Gartner uznał firmę Ericsson za lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi na podstawie przychodów z licencji, usług i outsourcingu.Ericsson znalazł się wśród 5 największych dostawców usług zarządzania operacjami. Firma Ericsson została uznana za lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi przez renomowaną firmę analityczną Gartner, co potwierdziło jej czołową pozycję na rynku. Informacje na ten temat zawiera raport Market Share Analysis: Telecom Operations Management – BSS, OSS and SDP”, Worldwide, 2011-2012, 29 kwietnia 2012 r.Według raportu, który wyznacza 5 największych dostawców usług zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi, Ericsson zajął pierwsze miejsce na świecie w dziedzinie systemów wspomagających eksploatację i działalność biznesową (Operations Support Systems/Business Support Systems — OSS/BSS) oraz rozwiązań w zakresie świadczenia usług nowej generacji.„W ciągu ostatnich dwóch lat firma Ericsson dokonała kilku strategicznych przejęć i inwestycji w celu osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi. Obecnie jesteśmy
  • Gartner uznał firmę Ericsson za lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi na podstawie przychodów z licencji, usług i outsourcingu.
  • Ericsson znalazł się wśród 5 największych dostawców usług zarządzania operacjami.

 Firma Ericsson została uznana za lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi przez renomowaną firmę analityczną Gartner, co potwierdziło jej czołową pozycję na rynku. Informacje na ten temat zawiera raport Market Share Analysis: Telecom Operations Management ? BSS, OSS and SDP?, Worldwide, 2011-2012, 29 kwietnia 2012 r.

Według raportu, który wyznacza 5 największych dostawców usług zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi, Ericsson zajął pierwsze miejsce na świecie w dziedzinie systemów wspomagających eksploatację i działalność biznesową (Operations Support Systems/Business Support Systems ? OSS/BSS) oraz rozwiązań w zakresie świadczenia usług nowej generacji.

?W ciągu ostatnich dwóch lat firma Ericsson dokonała kilku strategicznych przejęć i inwestycji w celu osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi. Obecnie jesteśmy bardzo dumni z tego, że firma została uznana za globalnego lidera w raporcie firmy Gartner dotyczącym systemów zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi, i uważamy, że ma to bezpośredni związek z naszymi działaniami i strategią? ? powiedział Per Borgklint, szef działu rozwiązań wspomagających firmy Ericsson.

?W przyszłości spodziewamy się, że nasza pozycja lidera w dziedzinie IP, LTE (Long Term Evolution) i samoorganizujących się sieci będzie generować jeszcze większy popyt na rozwiązania i usługi w zakresie zarządzania operacjami telekomunikacyjnymi, co zapewni nam znaczny udział w programach transformacji przeprowadzanych przez największych dostawców usług telekomunikacyjnych? ? dodał Borgklint.

Warto zauważyć, że firma została również w zeszłym roku uznana za lidera w dziedzinie systemów wspierających eksploatację w ?magicznym kwadrancie? opublikowanym przez firmę Gartner.

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

A to już wiesz?  Pralka Samsung WW9000 to więcej wolnego czasu i łatwiejsze życie

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzystają ponad 2 miliardy abonentów.

Działamy w 180 krajach i zatrudniamy przeszło 100 000 pracowników. Forma Ericsson założona w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

 

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

 

 

< 241897" >

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy