technology

Dwa dodatki zwiększające możliwości AvediaPlayera

Exterity, firma specjalizująca się w IPTV, wprowadza na rynek dwa nowe dodatki do oprogramowania AvediaPlayer ? AvediaPlayer Plugin oraz AvediaPlayer Viewer. Oba rozszerzają możliwości integracji z innymi aplikacjami, w tym z popularnymi rozwiązaniami DS (AvediaPlayer Plugin), Windows Media Playerem i produktami z pakietu Microsoft Office (AvediaPlayer Viewer).

Dodatki ułatwiają przekaz na żywo materiału HD TV poprzez firmową sieć IP, bez konieczności tworzenia dodatkowej kosztownej sieci, która służyłaby tylko do przesyłania treści AV. Oba produkty zostaną zaprezentowane po raz pierwszy na targach IBC 2011, które odbędą się w dniach 9-13 września w RAI Exhibition Centre w Amsterdamie.

AvediaPlayer Plugin integruje się z wieloma aplikacjami DS i innymi dedykowanymi platformami pracującymi pod systemem operacyjnym Microsoft Windows. Pozwala na wykorzystanie telewizji na żywo i kanałów wideo do dystrybucji konfigurowalnego kontentu DS za pośrednictwem sieci IP.

AvediaPlayer Viewer oferuje możliwość przesyłania sygnału HD TV na żywo i wideo strumieniowego za pomocą aplikacji na komputery PC, włącznie z Windows Media Playerem i pakietem Microsoft Office.

Zarówno AvediaPlayer Plugin, jak i AvediaPlayer Viewer będą dostępne jeszcze w tym roku.

http://www.4press.pl/index.php?p=12249

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #electronic compass   #GPS navigation   #GPS navigation system   #internal memory