Nawigacja Wiadomości branżowe

Darmowe pdf-y, które ratują życie

Już kilkaset osób pobrało materiały o pierwszej pomocy w przypadku wypadku drogowego z fanpage firmy Mio Technology . Jeszcze przez tydzień można wziąć udział w zabawie i za darmo pobrać specjalne pdf-y, które w obrazkowy

Już kilkaset osób pobrało materiały o pierwszej pomocy w przypadku wypadku drogowego z fanpage firmy Mio Technology . Jeszcze przez tydzień można wziąć udział w zabawie i za darmo pobrać specjalne pdf-y, które w obrazkowy sposób prezentują najważniejsze, ratujące życie czynności. Warto je wydrukować i na wszelki wypadek wozić w samochodowym schowku.

Zabawa toczy się na fanpage’u firmy Mio, producenta nawigacji samochodowych. Pod adresem http://www.facebook.com/MioPolska uczestnicy odpowiadają na pytania opracowane przez ekspertów z Centrum Szkolenia Ratowniczego Edu-Med. Sprawdzą one, czy uczestnik ma wystarczającą wiedzę, by zachować się profesjonalnie w najczęstszych sytuacjach wymagających pomocy. Mio chce w ten sposób pomóc wszystkim zmotoryzowanym sprawdzić ich obecny stan wiedzy na temat pierwszej pomocy oraz uzmysłowić potrzebę znajomości podstawowych czynności ratowniczych.

Po udzieleniu odpowiedzi na 10 pytań z zakresu pierwszej pomocy użytkownicy uzyskają dostęp do materiałów edukacyjnych, schematów działania i instrukcji postępowania w przypadkach wypadków.

W celu uzyskania materiałów edukacyjnych najwyższej jakości Mio Technology nawiązało współpracę z Centrum Szkolenia Ratowniczego Edu-Med. Dzięki temu wszyscy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w quizie mogą mieć pewność, że wszelkie materiały w nim zamieszczone są zgodne ze standardami ratownictwa medycznego.

Quiz jest dostępny na Facebooku, pod adresem http://www.facebook.com/MioPolska

 

Mio Technology — informacje

Mio Technologyprojektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej.Mio Technologyzatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. ObecnieMio Technologyjest liderem sprzedaży urządzeń GPS w Polsce **.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

**Wg danych z raportu GfK za 2010

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy