Wiadomości branżowe

Czwarta edycja programu partnerskiego Mio

Firma Mio Technology uruchomiła kolejną edycję programu partnerskiego Mio Grand Tour. W programie mogą wziąć udział firmy, które dokonują zakupu urządzeń Mio u autoryzowanych dystrybutorów. Uczestnicy mogą liczyć zarówno na bonusy w formie premii pieniężnych, gadżetów reklamowych Mio i materiałów POS, jak i możliwość zamówienia i zakupu urządzeń DEMO.

Czwarta edycja Mio Grand Tour potrwa do końca tego roku. Program partnerski  przeznaczony jest dla partnerów handlowych Mio, którzy kupują sprzęt firmy u autoryzowanych dystrybutorów – firm Comes S.A., Megabajt i Komsa Sp. z o.o.

W ramach programu partnerskiego Mio Grand Tour uczestnicy mają szansę zarówno na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych, jak i innego typu bonusów. Wśród nich jest m.in. możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach urządzeń DEMO, a także otrzymania pakietów promocyjnych i gadżetów Mio. Poza tym firmy biorące udział w programie mają szansę na otrzymanie statusu Rekomendowanego Partnera Mio, co wiąże się z promowaniem partnera na stronie korporacyjnej Mio.

„To już czwarta edycja programu, który cieszy się dużym powodzeniem wśród dealerów” – mówi Tarik Hassan, CEE Marketing Manager Mio Technology. „Mamy nadzieję, że w tym roku ta liczba uczestników programu jeszcze się zwiększy, zwłaszcza że korzystnie zmieniliśmy zasady naliczania bonusów” – dodaje.

Partnerzy otrzymują punkty za każde zakupione u autoryzowanego dystrybutora urządzenie Mio – w zależności od modelu (1 punkt za urządzenia z serii Moov i Moov M, a 2 za serię S). Bonus procentowy przyznawany jest na podstawie liczby zdobytych w ten sposób punktów.

Oprócz punktów za zakupy uczestnicy Mio Grand Tour otrzymują premie pieniężne za zadania wykonane podczas wirtualnej podróży po Skandynawii. Im więcej urządzeń firma kupi u autoryzowanego dystrybutora Mio, tym więcej punktów POI na wirtualnej trasie z Uppsali do Helsinek jest aktywnych i tym więcej dodatkowych punktów można zdobyć. W wybranych miejscach można też pobrać banner flash, który po umieszczeniu na stronie internetowej dealera umożliwia uzyskanie kolejnej premii.

„Od początku Mio Grand Tour, oprócz funkcji handlowej, ma formułę edukacyjną. Podczas pokonywania wirtualnej trasy uczestnicy programu otrzymują porcję ciekawostek na temat wybranych miast – tym razem w Skandynawii – a także poszerzają swoją wiedzę na temat sprzętu Mio” – wyjaśnia Tarik Hassan. Prezentacje i zadania, z którymi podczas pokonywania trasy mierzą się dealerzy są związane właśnie z Półwyspem Skandynawskim i urządzeniami do nawigacji.

Więcej informacji na temat IV edycji programu partnerskiego Mio Grand Tour znajduje się na stronie: http://pl.miograndtour.com/.

Mio Technology — informacje

Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy