Wiadomości branżowe

Aż trzy Złote Anteny dla firmy Samsung

27 marca odbyła się piętnasta Wielka Gala Złotych Anten, podczas której Samsung został wyróżniony trzema nagrodami w tak prestiżowych kategoriach jak: Telefon Roku, Tablet Roku oraz Firma Roku. Nagrodzone modele to flagowy smartfon Samsung GALAXY S III oraz poręczny tablet GALAXY Tab 2 7.0. Jesteśmy dumni, że produkty naszej marki cieszą się ogromną popularnością

Teaser

27 marca odbyła się piętnasta Wielka Gala Złotych Anten, podczas której Samsung został wyróżniony trzema nagrodami w tak prestiżowych kategoriach jak: Telefon Roku, Tablet Roku oraz Firma Roku. Nagrodzone modele to flagowy smartfon Samsung GALAXY S III oraz poręczny tablet GALAXY Tab 2 7.0.

Jesteśmy dumni, że produkty naszej marki cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników i są bardzo wysoko oceniane przez media branżowe. Każda nagroda jest potwierdzeniem jakości produktów oraz motywacją do dalszej pracy. Mnie osobiście najbardziej cieszy nagroda dla Firmy Roku 2012 ? powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy, Samsung Electronics Polska.

Nagrodzony Samsung GALAXY S III posiada inteligentne oprogramowanie, które rozpoznaje twarz, reaguje na gesty i głos użytkownika. Ma też szereg dodatkowych funkcji, zwiększających wydajność i komfort obsługi, w tym Smart Stay, S Beam i AllShare Cast. Z kolei Galaxy Tab 2 7.0. to proste w obsłudze, wydajne urządzenie służące rozrywce, pracy i komunikacji, które można dowolnie wzbogacać w aplikacje ze sklepu Samsung Apps.

Samsung w Polsce należy do czołówki zagranicznych inwestorów i prowadzi działalność w trzech obszarach: prowadzi biuro sprzedaży, R&D w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, a także fabrykę pralek i lodówek we Wronkach.

Konkurs Złote Anteny organizowany jest przez firmę MM Conferences S.A, która jest wydawcą magazynu ?Prawo i Regulacje Świata Telekomunikacji?. Konkurs ma na celu wyróżnienie ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, popularyzację najciekawszych produktów i rozwiązań w telekomunikacji, a także promocję polskiej myśli technicznej w dziesięciu kategoriach konkursowych.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach ? telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 238181" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy